Yeni yıl yeni yıl bizlere kutlu olsun... hadi bayanlar çekilişe ....

çekiliş tarihi ne zaman olsun ?

• Ankete Katılan
    39
  • Anket Kapalı .
Kızlar aslında tam olarak şu an neye ihtiyacınız varsa onu yazın alalım bizde.Ne bileyim mutfak eşyası ev eşyası falan gibi:KK53:
İyi olmamı:emir_bebek:

Yedim kanka:KK19:Gel sanada ısmarlayayım salata falan bişey hehee:KK53:

anca bacım beni salata paklar :KK60: ama sen bize gelince ben sana dolmalar pastalar börekler ısmarlıiiicimmm :KK56:
yok bacım değilsin :)))
kısss onlardan senmi satıyon.facede arkadaş olarak eklemiş.
bende kabul etmediydim..
şimcik ettim hemen...

Allah seni :KK60: evet yafrum o benim :KK53:

Toplam 15 kullanıcı konuyu okuyor. (15 üye ve 0 ziyaretçi)
mmousee, Now, ghs, rose01, nissan, mandalina01, yasmin89, rosecan83, cyd86, Su-Perisi, suprensesi, dreamsea27, CİCİ35, Ofeliya+

:KK76::KK76::KK23::KK9::KK9:
ya kızlar benim hediye alacağım kişiyi hiç göremedim buralarda yaaa nerdesin kurbanımmmmm :KK53:

Toplam 15 kullanıcı konuyu okuyor. (15 üye ve 0 ziyaretçi)
mmousee, Now, ghs, rose01, nissan, mandalina01, yasmin89, rosecan83, cyd86, Su-Perisi, suprensesi, dreamsea27, CİCİ35, Ofeliya+

:KK76::KK76::KK23::KK9::KK9:
ya kızlar benim hediye alacağım kişiyi hiç göremedim buralarda yaaa nerdesin kurbanımmmmm :KK53:

ehuuu katilim gelmiş hoşgelmiş burdayım gurban olduğum :KK1::KK1::KK1:

bilmiyorum olabilurümdeee olmayabilurümdeee hehehe :)))

evet evet sende katilsin hissettim bunu :KK1::KK1::KK1:

o zaman sen şahitsen ben kime çıktım söyle bakıyım :KK37:

cekilişe sahidim kimin cıktıgına değil bir yandan ferihaya bakıodum zaten wuhuuu uzunda sürdü bayagı haaaa

slm kızlar ben burdayım merak etmeyin sadece gündüzleri pek giremiyorum onun için karşılaşamıyoruz
ama ben hep varım yaniii:emir_bebek:

rosecancım istda bulusma yapcaz haberin ola haaa

Çok çabuk ilerliyor sayfalar:KK23:

hemde nasıl yemekten geldim birsürü sayfa okudum ki bnmki 20 li ilerliyor

Bende 20sinde göndereyim bari:KK1:

yavrukuslar böyle karısık olur bende ciciye uyalım

Kızlar aslında tam olarak şu an neye ihtiyacınız varsa onu yazın alalım bizde.Ne bileyim mutfak eşyası ev eşyası falan gibi:KK53:
İyi olmamı:emir_bebek:

çok şükür bir eksiğim yok ama örneğin benim katilim bana şu yeni çıkan ayna saatlerden alabilir hani kelebekli falan olanlar varya onlardan:KK3:

kültür turu yaptırırım size buraya gelirseniz sümela ,uzungöl,karaca mağarası ....... gezdiririm hemde
ajandama not ettim kesin gelicem bekle beni :KK3:

off ya başım dönmu yok trendyol yok markofonu yok lımango eşımde benı sibelgo yapıcak az kaldı:)))

kafama uygun elbıse bulamadım kendıme yenı yılda dışarda kutlucaz ona uygun bışıler arıyorum normalde hurrem yesılı ıştyordum yenı yıla has olurmu yada ne renk tercıh etmelıyım:)) şöyle japon tarzı ıstıyorum bayılıyorum onların gıyım tarzlarına
gecen gun trendyolda vardi cok guzel elbiseler kacirdin ama:KK33:

kızlar ben geride kalan sayfalarda bi öneride bulunmuştum hidiyelerin kargoya verilme tarihiyle ilgili
26-27 geç gibi sanki çünkü yılbaşı zamanı kargo şirketlerinde yoğunluk olacaktır hediyesi geç ulaşanlar olabilir
o zamanda işin bi espiririsi kalmaz tabiki bu benim şahsi fikrim siz ne düşünürsünüz bilmem ben ayın 25ine kadar göndersek dahamı iyi olur
diyorum hani sağlama almış oluruz işimizi:KK28:
sehirdisina gidecekse kutular ona gore hesaplayin bence

ben yeni ev aldım yeni taşındım salon takımı masa sandalye koltuk tv ünitesi bunlar lazım alcanmı :KK1::KK53:
alayim ne renk istersin

katillerimmmm nerelerdesiniz kurbanınız geldi
simdi geldim oglen mandalina suyu ictim:KK1::KK1::KK1:

X