Yeni yıl yeni yıl bizlere kutlu olsun... hadi bayanlar çekilişe ....

çekiliş tarihi ne zaman olsun ?

• Ankete Katılan
    39
  • Anket Kapalı .
bencede ya cicişe söyleyelim ben hediyesindede değilim ama bi heyecan işte

Belki kimse vazgeçmemiştir sadece başlığa giremiolardır, boş yere suçlamış olmayalım da, keşke bi ses gelseydi, hediyesinde olduğumuzdan deil de onları da tanımış olurduk sohbet ederek

Belki kimse vazgeçmemiştir sadece başlığa giremiolardır, boş yere suçlamış olmayalım da, keşke bi ses gelseydi, hediyesinde olduğumuzdan deil de onları da tanımış olurduk sohbet ederek

evettt bence deee ben kurbanımı tanımak istiyorum mesela ona göre daha hoşuna gidecek hediyeler alırdım kolaylık olurdu :KK16:

off ya başım dönmu yok trendyol yok markofonu yok lımango eşımde benı sibelgo yapıcak az kaldı:)))

kafama uygun elbıse bulamadım kendıme yenı yılda dışarda kutlucaz ona uygun bışıler arıyorum normalde hurrem yesılı ıştyordum yenı yıla has olurmu yada ne renk tercıh etmelıyım:)) şöyle japon tarzı ıstıyorum bayılıyorum onların gıyım tarzlarına

yılbaşı için bende arıyorum ama bulamadım bi türlü.. böyle haftasonu çıkıp bi güzel bütün mağazaları didik didik aramak lazım. yılbaşı yaklaştıkça hiçbişe bulamayız çünkü sanki talan edilmiş gibi oluyo heryer. Adamakıllı tek bir şey kalmıyo

:KK1::KK1::KK1:
Bende o gereksiz düğmeyi neden buraya eklemişler diye düşünüp duruyordum

belki kimse vazgeçmemiştir sadece başlığa giremiolardır, boş yere suçlamış olmayalım da, keşke bi ses gelseydi, hediyesinde olduğumuzdan deil de onları da tanımış olurduk sohbet ederek

göndermezlerse hediye yapacak birşey yok.canları sağolsun

cicişde bişey yapamazki malesef girmiyolar herkese tek tek söledi ben sahidim aama malesef yok yaniii :44:

peki bu başlığa hiç girmeyen, kalan 20 kişi en azından bi ses seda çıkarsaydı da vazgeçmediklerini bilseydik...

bencede ya cicişe söyleyelim ben hediyesindede değilim ama bi heyecan işte

kızlar ben yogunum bu aralar bide haftaya izne çıkıcam sanırım onun için işlerimi bitirmeye çalışıyorum ...

Ben aklınızdaki soru işaretlerini gayet iyi anlıyorum ama inanın girmeyen arkdaşların kimine özelden msj kimine cep tel msj gönderdim aradım ama başka ne yapabilirim kii insanları zorlayamöıyorum daha fazla ...
Ben herşeyin yolunda gideceğine inanıyorum veeeeeeeeeeee hepinizi çokk seviyorum

slm kızlar nasılsınız...
kusura bakmayın benim çocuk olduğundan gündüzleri girmeye pek fırsat bulamıyorum..
çocuğu yatırınca giriyorum.o zamanda topikde kimse kalmamış oluyor..
benden yana şüpheniz olmasın...öpüldünüz...:KK16::KK54:

Şüphe deil de biraz daha tanısak karşımızdakini de daha mutlu edecek hediyeler alabiliriz, ama artık kimin bahtına ne çıkarsa:KK70:

Toplam 8 kullanıcı konuyu okuyor. (8 üye ve 0 ziyaretçi)

CİCİ35,
Su-Perisi,
KK Pro Üyesuprensesi,
Ofeliya+,
kkgd2010+,
figen4807,
alici_bjk,
ghs+

:KK9::KK9::KK9::KK9:

off ya başım dönmu yok trendyol yok markofonu yok lımango eşımde benı sibelgo yapıcak az kaldı:)))

kafama uygun elbıse bulamadım kendıme yenı yılda dışarda kutlucaz ona uygun bışıler arıyorum normalde hurrem yesılı ıştyordum yenı yıla has olurmu yada ne renk tercıh etmelıyım:)) şöyle japon tarzı ıstıyorum bayılıyorum onların gıyım tarzlarına

şu japonların tarzına bende bayılıyorum gg de çok güzel şeyler var:KK52:

X