Yeni yıl yeni yıl bizlere kutlu olsun... hadi bayanlar çekilişe ....

çekiliş tarihi ne zaman olsun ?

• Ankete Katılan
    39
  • Anket Kapalı .
:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9: alemsin yaaaaaa. bende merak ediyyorum benim katilimi, doğru, bu sende olabilirsin...
ben senin katilin olduğum gibi sende benim katilim olabilirsin...
ama ikimizde katilsek kim önce vurdu:26:
benim devrelerde atmaya başladı yavaştan :KK53::KK53::KK53::KK1:

haklısın bundan sonra selam vermeden kaçmicam :KK16:

evetevet selam vermeden kaçma :nazar:
iki katil yokki ortada hem tarih 26- 27 aralık o gün erken ateş eden belli olacak :KK1:
evet evet herkese katil gözüyle bakıyorum honour sende benim katilim olabilirsin :KK1:

kızlarrrr günaydınnnn
ohh biçok kişi hediyelerini bitirmiş ben hala bişey almadım bu hafta sonu bohça muhabbeti var kendi işlerimde bi türlü fırsat bulamadım öbür hafta nişanım var. nişandan sonra hemen alışverişe çıkıcam. zaten kafamda belli ama hareekete geçmek sorun. yetiştirircem amaa çok güzel olucakk.
mandalinamm özel bişey istermisin bebeeemmmm :KK9::KK9::KK9:

mouse yok ben bitimedim kırmızı ponponlu kaldı bir bulamadım onu sonunda yine dantelliye kalırsam sinir olurum çıksın artık ponponlu yaaa :KK1:
katilim benim özel isteğim var kendini zora sokamaman kandine iyi bakman hep mutlu olman anlaştıkmı :KK19:

günaydınnnn
benim hediyeler bitti sayılır ama her an bişey görüp ekleyebilirim :KK1:
bi çeşit çıkmasını beklediğim kırmızılar kaldı :KK1:

cici35 ilk sayfaya baktımda katılanlar arasında ismimi göremedim unutuldummu yoksam :26:

ben sana diyorum işte kurbanın benim katilin benim :KK53::KK1::KK1::KK1::KK1:

günaydınnnn
benim hediyeler bitti sayılır ama her an bişey görüp ekleyebilirim :KK1:
bi çeşit çıkmasını beklediğim kırmızılar kaldı :KK1:

katilim benim bu senede kırmızılar çok geç kaldı yaa çıksın artık ne zamandır bende ponponlu bekliyorum

yok canım resmi nikahla imam nikahı kıyıldı,arap saçı olayı gibi bişey o yüzden yeni tanıştığım birine bahsederken ne diyeceğimi şaşırıyorum sevgilimmi eşimmi
:KK1::KK1::KK1::KK1:

bi tane beğendim sapı kısa aslında resmini eklesem fikir verirmisiniz bana
ekle gulum...

günaydın çok iyi vallaa helal olsun erkenden bitirmişsin :KK1:

yok caniim bitirenler tez canliymis ben daha bakiyorum

bunu mu diyorsun yoksa $Untitled.jpg

hangi sitedesin bende bakayim
trendyol da canım
Dolphin Siyah Bayan Çanta 227

bende buna baktım prensesim 207 nin sapı kısa gerçekten sadece elde taşımak için

kısa demi taşıyamam ben onu işten çıkıp kursa resmen koşarak gidiyorum ,sonrada eve ben sokakta yürümüyorumki koşuyorum resmen elimde nasıl taşırım düşünsenize savurulur ::KK9:

X