Yeni yıl yeni yıl bizlere kutlu olsun... hadi bayanlar çekilişe ....

çekiliş tarihi ne zaman olsun ?

• Ankete Katılan
    39
  • Anket Kapalı .
ayy cnm öyle deme bızde çok çektık dogudayken hep görevdeydı masallah:hatta hep çtışmadaydı -desem daha doğru gecer bıter cnm bak bız şimdi okadar rahatızkı yerı gelıyor mesaı olmuyor şaka gıbı yaa ogleden sonra gönderıverıyolar nobette tutmuyor belkı 1 kere oda 2 ayda 1 denk gelırse full yatıyor benımkısı 4.25 dedınmı evde harıka yaa 5 yıl burdayız ınsallah uzatırlar

ve kızlar istanbul bulusmasını ayarlıyoruz giriştik kesinlikle alici ile bilikte üsenmedim herkesin sehrine baktım gizli olanları bilemicem neredeler onun dısında cekilişe katılan ist lu 16 kişi varr:KK9::KK9::KK9:

ve kızlar istanbul bulusmasını ayarlıyoruz giriştik kesinlikle alici ile bilikte üsenmedim herkesin sehrine baktım gizli olanları bilemicem neredeler onun dısında cekilişe katılan ist lu 16 kişi varr:KK9::KK9::KK9:

:KK60: :KK60:
Biz alici_bjk ile bi buluşmada tanışıp kanki olduyduk zaten :KK53: :KK19: buluşmalar çok güzel geçiyor gerçekten :KK16:

Benim kurbanım çok şanslı kız vesselam :KK70: Bugün bi hediye almaya gittim , dayanamadım onuda aldım bunuda aldım derken baktım 4 hediyesi oldu :KK66:

ayy cnm öyle deme bızde çok çektık dogudayken hep görevdeydı masallah:hatta hep çtışmadaydı -desem daha doğru gecer bıter cnm bak bız şimdi okadar rahatızkı yerı gelıyor mesaı olmuyor şaka gıbı yaa ogleden sonra gönderıverıyolar nobette tutmuyor belkı 1 kere oda 2 ayda 1 denk gelırse full yatıyor benımkısı 4.25 dedınmı evde harıka yaa 5 yıl burdayız ınsallah uzatırlar
ben ağlama moduna girdim ya tişörtüne sarıldım yattım uyudum işten gelir gelmez ,zaten tayin durumu belli olsun bizde bebek düşünüyoruz aslında biz evliyiz açıklıyorum burdan ama bazı sebeplerden dolayı o doğudayken ben anneannemle yaşıyorum hemde çalışıyorum ,gölgesi üzerimden eksik olmasın yeter
evet kesin öyledir çekiliştekilerle birliktedde ayrı havası olurrrr kararlıyız yapıcaz :KK9:

siz madem öyle buluşmaya kararlısınız buyrun trabzona gelin otelde 90 yatak var toplanın gelin bide size kültür turu yaparım :KK34:sümela,karaca mağarası yaparız olmazmı

kızlar hani kimse yokkki ya bugün kursum yok ders çalışmam lazım ya hiç içimden gelmiyor gelinde 2 dedikodu yapalım gidecem dersin başına

ben ağlama moduna girdim ya tişörtüne sarıldım yattım uyudum işten gelir gelmez ,zaten tayin durumu belli olsun bizde bebek düşünüyoruz aslında biz evliyiz açıklıyorum burdan ama bazı sebeplerden dolayı o doğudayken ben anneannemle yaşıyorum hemde çalışıyorum ,gölgesi üzerimden eksik olmasın yeter

siz madem öyle buluşmaya kararlısınız buyrun trabzona gelin otelde 90 yatak var toplanın gelin bide size kültür turu yaparım :KK34:sümela,karaca mağarası yaparız olmazmı

bak sen demek evlisin:KK52: insallah bir ömür sürer mutluluğun...
bak bu kültür turu kafama yattı olabilir ne zamana kadar boş o yataklar......

evet kesin öyledir çekiliştekilerle birliktedde ayrı havası olurrrr kararlıyız yapıcaz :KK9:
hadi bakalım eee tarih belli mi yeni yıldan sonra mı????

Benim kurbanım çok şanslı kız vesselam :KK70: Bugün bi hediye almaya gittim , dayanamadım onuda aldım bunuda aldım derken baktım 4 hediyesi oldu :KK66:
oh ooohhh :KK34:

bende varım ama önce tam olarak nerde ne zaan olacağını bilmek lazım demi:)

katilim azcık ip ucu versen olmazmı belkide vermişsindir sayfa o kadar ilerliyorki yarısını okumadan atlayarak geçiyorum.
inşallah.burada muhabbetlere katılanlardan birine çıkmışımdır.tahminim melezgüzeli,now ve zehranur

Hay Allahh kulağım çınladıı sankimmm:KK1::KK1::KK1:
Vallaaa şekerimmm katilin ben olabilirim deeee olmayabilirim deee:KK9::KK9::KK9::KK16:
Burada heran herşey olabilir:KK23:

oo kızlar buluşma ayarlıyorsunuz ne güzel ya.keşke istanbul da olsaydım.antalyada yırtınıyoz buluşma diye kimse yazmıyor ya.

kızlar bana çıkan arkadaş , sadece katılcağını söylemiş sonra hiiiiiiiiç yazmamış bişi , ben korktum açıkçası , gerçi ne korktun hediyeni gönder geç diyebilirsiniz ama ne biliyim mesela , bana çıkan arkadaş , inş ona çıkan kişiye hediye alır valla , pek alakası yok gibi geldi bana , ama allah korusun tabi

X