Yeni Sezon CARLA VERDE'ler Sizlerle

nan zuzu danası eğer ayakların taraklı yada fırçalıysa delikafadulden 39 tavsiye ediyomm.

SEN hiç canını sıkma.biz şimdi ayarlarız.olmasa da değişimini sağlarız.sergü seni özelden arayacak..

Böyle güzel bir süpriz hazırladığınız için çok tşk ederim. inanın çok mutlu oldum. almayı düşünüyordum zaten. isabet oldu. nazlımm,sergüüü, elif ablam çok tşkler... Carla Verde Bir numara

Sergü ablam ..bugün çok yoruldu..arkadaşlar lütfen kendisini kuvvetlice bir alkışlayalım...abla 25 tane daha hediye dağıtalımmı?

bu arada çok yoruldunuz.emeğiniz için gerçekten sağolsun. Hakkınızı helal edin. hayırlı kazançlar diliyorum

[Kesiinlikle bu şekilde bir hareket bizleri mutlu eder.ayy sahiden yapacakmısınız.?fotograflarınızı koyarmısınız..[/SIZE][/SIZE]

resim koyarım bende canım ve görüşlerimi de yazarım. almak isteyen arkadaşlar referans olurum en azından. tşkler kk :enbuyukkk:

nan zuzu danası eğer ayakların taraklı yada fırçalıysa delikafadulden 39 tavsiye ediyomm.

ayy kuzu bencede yanii
ayağın darsa yani taraklı falan değilse 38 olur kanımca CADIARZU

İkinizede teessüf ederim en pahalısından hemde.

İnce uzun ayol parmaklarım beeeyle narin narin. Sergü lan o zaman sen bana napıp edip 9545-51 den bi dene 38 numara gönderiyorsun. Numara bitmiş filan anlamam benşakkıdı

şimdi kuzum ablama hangi numarayı verelim.abla ankarada nerede oturuyorsun...dur aklıma bir şey geldi..

Banada dün 6. sırada çıktı. Bende tekrar tüm CARLA VERDE ailesine teşekkür ederim.Ayrıca kazanan arkadaşlarıda tebrik ederim.Gerçekten banada moral oldu. Yani o kadar da şanssız olmadığımı gördüm bana moral oldu, anneme de hediye :) Tekrar teşekkürler hepinize...

sergü ablamşu anda baglantısı koptugundan gelemiyo..cevap veremeyecek.özeline yazanlara ulaşamayacak...

baglantısında sorun var giremiyormuş..kuzum sana 39 numara gönderelim..neden dersen ince ayakve uzun olduğundan cuk oturur..kızılayda,moda çarşısında magazalar var orada olabişlir.istersen deneyebılırsın diyecektım.orada bu fiyatı soylemeyın..fabrıkayı topa tutarlar vallahı..aman ha kızlar..s

Aslına bakarsanız 9004-97 de çok güzel. Ayyy hangisini alsam ki:sm_confused:

Sergü ablamı kargodan aramışlar.bugun çok yoğunuz belki alamayız demişler.. bizde ısrar ile bugun gitmesini istiyoruz.artık nasıl bir sonuç olur bilemiyorum..yarında alsalar pazar günü dagıtabılırlermiş.kızlar.inşallah anneler gününde elinizde olabılselerdi.üzüldüm vallahi...

nazlım bebişim
klasik modelleri var mi bu telühlerin
böle taşlı
yada efenime söylim barnak arası sandalet hihoyyyt

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…