Yeni Sezon CARLA VERDE'ler Sizlerle

oleyy.... yupppiii........ hatta hihoyt....
ay nasıl sevindim bir bilseniz...
Emeği ve hakkı geçen herkese çok teşekkür ederim...
Siz düşünmüş böyle bir güzellik yapmışsınız gerisi mühim değil.
Gerçi bende model belirttim mesajımda ama olursa olur olmazsa canınız sağolsun.
Öyle çok morale ihtiyacım olan bir zamandı ki anlatamam, benim için çok büyük bir jest oldu,
hayatımın sonuna kadar unutamıyacağım bir güzellik...
Biliyorum kişisel değil bu yaptığınız, tamamen kısmet işi ama beni seçmiş olmanız çok memnun edici oldu.
Zira eşim askerde ve ben kendimi çok yalnız , çok kimsesiz hissediyordum ki siz moral oldunuz hemde hiç umudum yokken..
Allah hepinizden razı olsun , hepinizin gönlüne göre versin...

Son düzenleme:
Canım arkadaşlarım,Sergü şimdi evde kutuları hazırlamak ile meşgul.(çok yoruldu bunu bilesiniz.)hedefimiz size bir an önce ulaştırabilmek..sağolun var olun..

Dün kura çekimini adaletli elleri ile sorunsuz bir şekilde yapan sevgili ELıF ablama sonsuz teşekkürlerimi sunuyoruz.nazlımmm@sergü.

Canım gerçekten annen dogru söylemiş.çok rahat edeceksin.bende çok mutlu oluyorum sizler mutlu oldukça..inşallah daha sonra çok carla verde satacağız.sayenizde..

Canım arkadaşlarım,Sergü şimdi evde kutuları hazırlamak ile meşgul.(çok yoruldu bunu bilesiniz.)hedefimiz size bir an önce ulaştırabilmek..sağolun var olun..

ayy kıyamam yaa eline koluna sağlıkkkkk
allah ne muradınız varsa versn nazlımm ve sergüü

CAnım benim,ne mutlu bize...umarım tez zamanda eşin askerden gelir.her şey gönlünce olsun..yaaa çok mutlu oluyorum..inanılmaz sevinçliyim.

Sevgili LİLAcıgım gönlü güzel ablam..haklısın.ben bile bu kadar sevineceğimi tahmın edememiştim.inan çok mutluyuz.para kazanma işini başka baharlara bırakacagız..şimdilik CARLA VERDE alt yapısını yapmaya çalışıyoruz.zati..parada kazanmıyoruz.zira terlikler maliyetine sizlere veriliyor..olsun..paylaşım vede dostlukların kazanımlarını hangi para ödeyebılırki..öptüm seni.

çok teşekkürler arkadaşım.aynı mutluluğu bizlerde hissediyoruz.iyi günlerde giymek nasip olssun..

şimdi annemle konuştum
ayy yavrum bu terliğe göre fiyatı çok ucuz bu terlik 40-45 tl eder diyo
hiç bu kadar güzel bişey beklemiyodum dedi
çok beğenmiş yaa çok mutlu oldu o mutlu olunca bende çok mutlu oldumm
teşekkürler tekrar a.s.

aman yarabbim, çıkmaz demiştim ama şok oldum..
şimdi öğrendim, mutluluktan sağa sola koşabilirim..:dance:
artık şansım döndü demektirhihoyyyt

Kadere bak beee, , kermite bile çıkmış. :küçük emrah smileyi:

Smhsmh'e çıkmış. ıyi oldu valla hamişliğin üstüne.:CüvCüv:

Güle güle giyin ayağınızda paralansın arkadaşlar. Turuncu86 seninde doğum günün kutlu olsun yavrukuşsositososito

Nazlımm süper bir organizasyondu, sıyırtık sürgüyü seni ve Elif ablamı tebrik ederim. Eylemlerinizi devam ettirin arada:1rolleyes:

pinti kuzu paraya kıyda al bi tane terlik

Son düzenleyen: Moderatör:
hem de 1. sırada ben çıkmışım:sm_cool:
artık sırtım yere gelmez benimhihoyyyt
terlliğim gelince de poz poz çeker koyarım artıkın :görmemişin terliği olmuş smileyi:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…