Yeni Sezon CARLA VERDE'ler Sizlerle

yannız bişi diim mi
atiker sıralı otogaz şeyleri kurtlar vadisine değil de KKya reklam verse daha çok tanınırdı
maşallah rüyamda bile carla verde terlikler ucusur oldu gözümün önünden hihoyyyt

bende kazanmışım çoook teşekkurlerrrr
:dance:
ayrıca bunu bana biliren incitanem tuanayada teşekkur ederim...
a.s.

ne demek tatlisim büyük bi zevkle bende cucu-pete arkadasimdan haberini aldimdi kazandigimin ve inanamadim sok oldum ama ne mutlu bana:teytey::hooray:

Sergü'den alıntıdır aman haa

9004-97
bu modelin eskitmelisi kalmamıştır aynı renk ama üzerinde eskitme yapılmamışı mevcuttur.

eskitmesi kalmamıştır derken başkanım:uhm: nasıl yani:sm_confused:, aynen bunu göndermiycenmi yanibenneyaptımki

saglik olsun kalp kalbe karsiya o da yeter hem zaten anneler gününeydi niyet biz kadinlar ne sansliyizki hergün anneler günü bizim icin sadece senede 1gün diilyerimsenibena.s.

ayy kuzu hala model seçmekle meşgul :roflol:
bi karar veremedi
sanki ev araba alıyon kuzu yaaa amma düşün heeeeeee kaydirigubbakcemile3

şu kuzuyu tedaülden kaldırın da kafa dinleyelim yahu
onu mu alsam bunu mu alsam şu mu olsa
yollayın bi hacı mesi olsun bitsin
ne anlar o carla verde'den hihoyyyt

ama kuzu kendince cok hakkli hepside birbirinden güzel
benim modelimi dün esim secdi cünkü bende karar veremedim askim hepsi güzel ama ben sana bunu yakistiririm dedi:asigim:

buarada
iyiki kadiniz
iyiki esiz
iyiki anneyiz
tskler carla verde yoksa bu güzellikleri yasayamazdik
erkek olsak es olsak baba olsak dimi ama :)))))))

a.s veeeee iiyiikii K.K dayızz :lepi:

nolayi burda....:uhm:
benim niye haberim olmadı çekilişten...
neyse kısmet değilmiş....
kazanan arkadaşlar güle güle giyin carla verdelerinizi....
alkisalkisalkis

Nazlım sen bana 9004-97 nin aynı burda göründüğü şekliynen 38 numarasını gönder şekerim.
Adresimi özelden yazıcam şimdi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…