Yeni Sezon CARLA VERDE'ler Sizlerle

Cnm ben bu terliği istiyorum... Anneme hediye alacağım.. Annem her ayakkabı ve terlikle rahat edemiyor.. Bİnde bir bulabiliyor rahat ettiği terliği.. Ama numarada kararsız kaldım.. Annemin terlikleri iki numara arasında değişiyor. 39-40...

Sanırım ben 40 alacağım... Niğdeye kargo dahil nekadar söylermisin.. Bİrazdan adresi göndereyim sana...

canım terlikler her şeyi ile bizden.siz sadece ayaklarınıza giyeceksiniz.sonra dilerseniz,onun hakkında yorum yaparsınız..hoşçakalll

CAnım benim,ne mutlu bize...umarım tez zamanda eşin askerden gelir.her şey gönlünce olsun..yaaa çok mutlu oluyorum..inanılmaz sevinçliyim.
sağol canım Allah hepinizden razı olsun. (mutluluktan gözleri dolmuş , dudakları titreyen, burnu karncalanan smile:)
tüm tebrik edenlere binlerce kez teşekkür ediyorum.
dilerim Rabbim sizlere daha iyilerini nasip eder...:Saruboceq:

sevgili nohcoy o modelin değil ama aynı topuk ve renkde aşağıdaki modelimizin 40 numarası vardır terliklerimiz kargo dahil 24 TL.
istersen adres tel ve isim bilgilerini özelden bana iletebilirsin.
sevgiler:)

8250-97

Doğum gününü bizlerde kutlarız canım.mutlu yıllar dileriz.ne güzel sanada hediye vermiş olduk..mutlulukla giymek nasip olsun terliklerimizi[/FONT].

Çok teşekkür ederim kızlar gerçekten unutamayacağım bir gün oldu a.s.

ayyyyy bunuda çok beğendiiiiimm :uhm:

Canım arkadaşlarım,Sergü şimdi evde kutuları hazırlamak ile meşgul.(çok yoruldu bunu bilesiniz.)hedefimiz size bir an önce ulaştırabilmek..sağolun var olun..

oy kiyamam yorulmasina ya eminim oda büyük bi keyif almisdir ama derler ya tatli yorgunluk diye yerimseniben saolsuna.s.
evvet elifin de ellerine saglik öyle bi cekmiski ummadigim anda listede adim cikmis benimde cok cok tskler elifa.s.
carla verdeye ve kk ya sonsuz tskler:enbuyukkk:

hem de 1. sırada ben çıkmışım:sm_cool:
artık sırtım yere gelmez benimhihoyyyt
terlliğim gelince de poz poz çeker koyarım artıkın :görmemişin terliği olmuş smileyi:

sen birinci bende ikinci siradayim sart oldu zaten terliklerimiz gelince poz verip cekip koymak bide ayagimizda nasil duracak görelim dimi yayerimsenibena.s.:teytey::hooray:

Sergü ablam ..bugün çok yoruldu..arkadaşlar lütfen kendisini kuvvetlice bir alkışlayalım...abla 25 tane daha hediye dağıtalımmı?

sen birinci bende ikinci siradayim sart oldu zaten terliklerimiz gelince poz verip cekip koymak bide ayagimizda nasil duracak görelim dimi yayerimsenibena.s.:teytey::hooray:

[Kesiinlikle bu şekilde bir hareket bizleri mutlu eder.ayy sahiden yapacakmısınız.?fotograflarınızı koyarmısınız..[/SIZE][/SIZE]

Sergü abla alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis alkisalkisalkis

ellerim yoruldu.. Gerisi sonra... Eğer son görderdiğimin 40 numarası varsa onu eğer yoksa senin gösterdiğinin 40 numarasını istiyorum... Adreside hemen özelden gönderiyorum...

Sevgili Sergüynen Nazlımm, mesajıma başlamadan evvel selam eder ellerinizden öperim

Efenime söyliyim beğendiğim modelleri aşağıda sıralıyorum.

9520-51
9545-51
9004-97
bu üçü çok hoşuma gitti. Aslında ayak numaram 38 ama çıbık krakerin söyledikleri aklımı karıştırdı. O da 38 numara almış ama dar olmuş galiba.

Şimdi efenim, 38 numara giyen biri olarak 39 numaramı sipariş etmem lazım.CADIARZU

Aydınlatın lan beni çabuk:mymeka:

tamam nohcoyum ayırıyorum sana gösterdiğim modeli..

38 alsam dar olursa, 39 alsam parmaklarım önden fırlarsa

ayyy ben nasıl koca beğendim hayret ya:mymeka:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…