Yeni evliyim burası benim salonum, yorum ve önerilerinize...

Allah mutluu mesutetsin öncelikleee.. inşallahh çok güzel sağlıklı bir ömür geçirirsiniz eşinizle ,çoluğunlza ,çocuğunuzla...iyi günlerde oturunn inşallah..

Koltuk takimin cok hos ya, dizayn olarak gördügüm en güzel koltuklardan biri, cok hosuma gitti...
cogu arkadasin söyledigine katiliyorum...
vitirinin icini fazla doldurmusun, danteller salonun havasini bozmus, masa örtüsünü yerinde olsam sadece yemekte kullanirim, normalde tam kaplamayan zarif bir masa örtüsü tercih ederdim,
halinin rengi salonla hic uyumlu degil bence, onu degistirmek zor olur biliyorum ama keske daha sade ve uyumlu bi renk secseydin tatlim...

Evinin diger kisimlarini cok merak ettim, mutluluklar dilerim

canım bütün yorumları okudum ve neredeyse herkesin ortak fikri dantellerin azaltılması vitrin içinin sadeleştirilmesi ve halının renk uyumsuzluğu yorumları dikkate alıp sadeleştirme yaparsan çok daha şık olabilir yeni evlenmişsin canım rabbim huzur içinde yaşamayı nasip etsin diğer odalarınında resimlerini bekliyoz

Öneri istediğin için yazıyorum, aslında kimsenin zevkine saygısızlık etmem.
Eşyaların çok hoş; ama ben olsam o salonda özellikle vitrinde örtü kullanmam.
Fonların çok göz yorucu olmuş. Hiç fon kullanmasan da olur. İlle de kullanacaksan iki yandan bağlamalı, yerde biriken bir fon tercih edebilirdin.
Masandaki çiçeği kaldırıp yerine toprak kap cinsi bir şey koyabilirsin.

canım dıkkatımı ceken tabıykı sen bılırsın ama masanın ustune ortu ortmezdım.ayrıca bufenın ıcınde kıtaplar gordum onları ordan alırdım.bıde ben dantel ortulerle hıc gecınemedım.ben olsam kullanmazdım.

bence dantelleri cek içini boşalt biraz cok doldurmusun ..bu arfkadas tavsiyesi

içine 1 veya 2 kadeh koy yada simli ışıltılı bir 2 biblo yeter heryere dantel serme eskide kaldı onlar artık
eviide karmasık gösterir bence sade harika olur

öncelikle kucak dolusu mutluluklar sonsuza kadar sürsün....
şimdi bura benim ewim olsaydı ne yapardım diye düşünüyorum...
eşyaların hoş ama modern görüntüsünü vermek için;daanteller masa örtüsünü kaldırırdım,vitrin içindekileri konsolun içine alır kadeh bardaklarını yatırıp dizer,dekoratif şeyler eklerdim,masanın üzerine perde tek renk kalmış oda ile kombine edecek olursak perde renginde geniş aksesur koyabilirsin aklıma tabak şeklinde dekoratif eksesuar geldi çiçeği odadan alırdım,renk uyumu yok koltukların arasına perdeye uygun pullu yastıklardan koyardım;örneğin yuvarlakları alır yuvarlak pullu yastık koyardım,duvardaki tablodauymamış bence farklı odaya kombine eder altın sarısı dore tonlarında tablo eklerdim sehba üstlerine dekoratif dore ve krem mumlar koyar sehba üstlük aksesuar eklerdim çiçeği odadan çıkarmasan bile yere koyabilirsin tek renk halı da koyabilirsin ben öyle yapardım iki büfeyi birleştirmeyi denerdim daha düzenli sade ağır olacağını düşündüm bu odada yaşlanman dileğiyle sewgilerle...

evin gercekten cok güzel gule gule otur. benımde tavsıyem cameken vıtrınlerın ıkısınıde yan yana koyma bence cok sıralı gıbi olmuş bırını koltukların arasına köşeye koyabılırsın mesela nacizane vikrim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…