Yeni evlilite ilişkiden zevk almaya ne zaman başlanır?

Bir yazıda okudum g noktası bazı hormonlar ve ya uyarılmamaktan zamanla koybolabiliyor diye Bu durumda vajinal orgazm olmuyor galiba bir yazıda da her kadında o bölgedeki doku farklı oluyor o yüzden g noktası olmayabiliyor yazmışlar umarım doğru değildir

Ahh ah aynı dert bende de var neymiş bu ya bi yasasakta kurtulsak

Bende de başlarda böyle olmuştu. Sonra anladım ki kaslarımı nasıl kontrol edeceğimi bilmiyormuşum. Sen üstte olursan kontrol sende olur, üstte olunca kasları da rahatça kontrol edersin

Bende bende..klitorisi uyarıyor musunuz bide öyle deneyin bende her şeyi deniyorum.ama. tık yok
Deniyorum ama ben ustteyken ona dokunurken ritmim bozuluyor. Misyonerdeyken de elimi altta sıkışıyor esim yapsa hareketli oldugum icin yapamıyor. her halükarda olmuyor. Butun yatak hayatimi da anlattim. Kendimi ciplak gibi hissediyorum

Acaba olacak mıyım takıntısı da sizi durduruyor olabilir mi? Ben üstte olduğum zamanlarda penisi direk içime almıyorum yukarı duğru yatık olmasını sağlayıp üzerine oturuyorum ve hareket ederek klitorisin uyarılmasını sağlıyorum, bende çok işe yarıyor.

Şöyle kendi kendime denedigim zaman baslarken saate baktim. 24 dk sürdü. 24 dk boyunca esim dayanabilir mi diye stres yaparken durmuş olabilirim. Ama bugün serbest bıraktım. Hicbir sey dusunmedim odaklandim. 35 40 dakika belki daha fazla sürdü. Ama yine orgazm olmadim. Bu sefer cok zevk aldim. Bu konuda yazdigim ilk yorumlardaki gibi olmadim. Zevk aldim dogru noktalarim uyarildi ön sevişme de gayet iyiydi ama orgazm olmadim.

Bir gün o da olur mutlaka, acaba olacak mıyım kaygısı çok etkiliyor beni, direlten döndüğüm çok oluyor buna takıldığım için. Neden bu kadar ayrıntılı yaratmış ki yaradan, adamlarınki bir defa dikildi mi rahatlamadan inmiyor, keşke erkek olsaydım diyorum bazen.

Evet yaa çok karmaşik bir organ. Klitorisin uzantısı g noktasi klitoris hepsi ayni şeyler. G noktasindan boşalıyorum su geliyor ama orgazm degil bu. Rahatlama da yaşamıyorum. Bekarken sadece klitoral evlendik karmakarisik. Ama kocalar... oldum olasi ayni seyi tutup ayni sekilde bir çabayla yapıyorlar.

Olanın mutluluğunu yaşamaya bak, biz çok takıyoruz kafaya, o zaman olacağı varsa da olmuyor

Orgazm için kadın üstte olmalı bence. Ben iki buçuk yıldır klitoral orgazm yaşıyordum. Geçen hafta ilk kez vajinal yaşadım. Ve yani acayip bişey anlamamak mümkün değil. Klitoral yaşarken de elimle uyarmazdim. O yüzden vajinaldir belki diyordum ama değilmiş meğer. Vajinal olması için birkaç yıl ilişki yaşamak gerekiyor herhalde. Bir de kadın orgazmı beyinde başlar cinsel organda biter. Kafan boş, keyfin yerinde olmalı. Eşinin seni dünyanın en seksi kadını gibi görmesi lazım onu hissetmek çok işe yarıyor.

Artik oyle yapıyorum. Tavrım esimi de geriyordu belli ki onceden. Erken boşalabiliyordu. Ben kendimi rahat bırakınca o da kontrollü olabildi.
Bu iyiye işaret, gerginlik zaten başlı başına cinselliğin düşmanı, keyif almak için yapıyoruz bunu ya gerilirsek anlamı kalmaz ki, tabi hepimiz zirveyi yaşamanın derdindeyiz ama gerilince hiç olmuyor.

Aktif cinsel hayatınız ne zamandan beri var?
12 yıldır evliyim, bunun öncesinde de cinselliği tanıyacak vaktim oldu. Evliliğimin içinde de çok farklı süreçlerden geçtim, hatta sırf cinselliğe duyduğum uzaklıktan dolayı eşimi kaybetme noktasına da geldim. Şimdi balayı modunda yaşıyoruz, bütün sorunşarımızı aştık. Ama çaba göstermeden olmuyor

Şimdi mutlu olmaniza sevindim

Şimdi mutlu olmaniza sevindim
Teşekkür ederim. Çocuk sahibi olmak kadınlarda tam bir tranva sebebi, onlar büyüyüp soğukluğumun sorun oluşturduğunu algılayabilince çözüm aramaya başladım. Çok şükür buldum da, gıda takviyeleri kullanıyorum, şu an herkes çok mutlu

Her kadın hem klitoral hem de vajinal orgazm olabiliyor mu bunu merak ettim şuan mutlaka ikisini olan oluyordur ki arkadaşlardan yazmış olanlar ama her kadın olabilir mi ki?? Ya da her kadında bu özellik varda ben mi kullanmıyorum bu özelliğimi İlişki esnasında orgazm olunca vajinal orgazm mı olmuş oluyoruz?? Ben ilişki esnasında orgazm yaşıyorum ama klitoral yaşadığımı düşünüyorum ki öyle bence kesin yani.. Ben şuan merak içindeyim.. Ve ilk kez böyle derin mevzulara girdim şuan utandım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…