Yeni evlilite ilişkiden zevk almaya ne zaman başlanır?

Nasıl yendiniz

Merhaba bende aynı şekilde hissediyorum tam olarak aynı evliliğimin ilk ayı ilişkiye giremedim daha sonra zamanla bunu çözdük ama şuan oluyor bir sorun yok ama ıslaklık hissediyorum sadece kafamda hep gevşek bırak kendini olduğundan dolayı mı siz çözüm bulaBildiniz mi

psıkolojık olarak hazır oldugunda zevk alırsın ve o çiş gelme hıssı aslında orgazma yaklastıgın an yanı kendını rahat bırakırsan demek ıstedıgımı anlarsın

Bu konular çoktaaaan aşıldı.
Şahsen on yıl değil birkaç gün sürdü öğrenmem. Her ilişkimde orgazm oluyorum ben. Siz kendinizden yola çıkarak herhalde bu kadar negatif bir yorum yaptınız. Önceki yorumları okusaydınız anlardınız ben şuan hamileyim

Evet çünkü 15-25 yaş arasında bi kadin kendi vucudunu isteklerini anca oturtuyor. Ben kadinlar evlenmeden önce kendilerini çözmeyi ogrensinler diye yazdim aslinda sizin özelinizde düşünmedim ama adiniza memnun oldum nasi olcak derken iki günde çözmeniz müthişmis. Ama hamile olmanizin konuyla ne ilgisi var ki :) Babanneme de hic orgazm oldun mu diye sormustum kizim ben 5 cocuk dogurdum demisti. So what?

Bende ayniii

Benim konuma yorum yaptığınız için kendi üzerime alınmam normal değil mi?
"Başka şeyler düşünürsünüz artık" vs şeklinde bana öneride bulunmuşsunuz
Ben 27 yaşında yorumlarda da yazdığım gibi klitoral orgazmı eskiden beri bangır bangır yaşayan biriydim sadece vajinal evlilikle beraber geldi Sizin bazı kadınlara benim konumda öneride bulunmanızdakinden daha ilgili hamile olmam. Üstünden çok sular aktı yani
Cinsellik konusunda hiçbir problemim yok çok şükür

Siteyi okuyan benzer sorusu olanlar icin ustu kapali bazı kadinalr fln diil yani. Ustune niye alindin tabiki demiorum önceden hic orgazm olmadin diye anlamistim, o yuzden günler icinde olmak istisnai bi durum diye soyledim.

Aaaa tebrik ederim. Allah kucağınıza almayı nasip etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…