Yeni evlilite ilişkiden zevk almaya ne zaman başlanır?

birkedilianne

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
20 Ocak 2020
2.988
3.819
Merhaba hanımlar.
Öncelikle yeni evliyim. Evliliğimin ilk 1.5 ayı fiziksel problem sebebiyle ilişki gerçekleşmedi ve ben hep kaçındım, erteledim. Daha sonra muayene oldum ve kalın perdeli kızlık zarına sahip olduğumu öğrendim ve küçük bir operasyonla zarı aldırdım. İyileşme sürecinden sonra da ilişkiye girebildik. Bende sürekli çok afedersiniz çişim geliyormuş gibi bir his oluyor ama hala vajinal olarak orgazm ve ya zevk alma olmadı. Ne zaman zevk almaya başlanır acaba? Ya da bu şekilde olması normal midir?

O çiş geldiğinde çiş yapar gibi yap kasma kendini çünkü iliski esnasinda çişini yapamazsin istesen de. Erkekte de kadinda da iliski esnasinda çiş yapmayi engelleyen bir sey oluyor. Korkma birak kendini

İlla sekste boşalmak zorunda değilsin.. İlişki sonrası yada öncesi seni boşaltabilir.
Ha diyorsan zevk nasıl alıcaz,ana odaklan sevdiğin yerlerine nefesine ne bileyim kazıklarını hisset bırak kendini yani..

Esinden yardım iste melisin

O çiş geldiğinde çiş yapar gibi yap kasma kendini çünkü iliski esnasinda çişini yapamazsin istesen de. Erkekte de kadinda da iliski esnasinda çiş yapmayi engelleyen bir sey oluyor. Korkma birak kendini
Tamam ama acaba normal mi ilk zamanlar böyle olması?

Sekste boşalma olmayacaksa neden seks yapılsın ki?
Rahatlamak için seks yapılır sonuçta. Ben sadece yeni cinsellikte bunlar normal midir bunu öğrenmek istedim. Teşekkürler yine se

Çiş hissi oluyor zamanla geçer bende hala arada olur da sıkıntı etmeyin ona odaklanmayın ki zevk alın. Ana odaklanınca zevk alınıyor emin olun. Zamanla her şey oturur

Evet normal. Benim de öyle oldu sonra geçti. Yine çis yapma gibi oluyor ama farkli oluyor. Anliyorum onun çiş olmadığını. Su geliyor bolca. Idrar degil yani. Squarting deniyordu sanirim. Arastirabilirsin.
Teşekkür ediyorum. İnşallah bir an önce o kısma geçerim. Araştıracağım

Teşekkür ediyorum. İnşallah bir an önce o kısma geçerim. Araştıracağım
Itiraf etmek gerekirse iliski surerken yani girip çıkarken ben de zevk almiyorum. Esime bakiyorum o gayet zevk aliyor. Ona benzer bir zevk almayi beklerdim ben de. Çok nadir bir seyler oluyor g noktasini bulursa falan. Vajinal orgazm henuz olmadim. Birkaç kez su geldi baska bir sey olmadi. Vajinismus gecmisim oldugu icin kendimi bir gorevi yerine getiriyor gibi hissediyorum herhalde. O tatmin olunca yetiyor gibi. Tuhaf bir psikoloji. Aslinda dertli olduğum bir konu.

Of of of bende o kadar çok oluyordu ki çiş hissi hep müsade isteyp cisimi yapar gelirdim ama yine aynı his. Çünkü penis mesaneye baskı yapıyor. Zamanla geçti anladım ki o geciciymis

Sekste boşalma olmayacaksa neden seks yapılsın ki?
Rahatlamak için seks yapılır sonuçta. Ben sadece yeni cinsellikte bunlar normal midir bunu öğrenmek istedim. Teşekkürler yine se
İllaaa sekste boşalıcam diye bir zorunluluk yok! :) sevişme oral dokunmak oyuncaklar seksin bir parçası... Sekste vajina boşalamayan çok kadın var ve kendini keşfeden ne istediğini bilen kadın birleşmeden sonra yada önce kendini tatmin ettirmesin biliyor karşı tarafa :) net kalıplara sığmaya çalışmayın..

Zamanla olacak.Önceleri bilmezdim hatta vajinal orgazmi efsane zannederdim.Esim bana bırak olacak dedi 3 5 ay geçmedi oldu.İlkinde ne oluyor bana diye sasirip durumu anlayacinda sacma sapan gulucukler saciodum
Odaklanin eşinize durumu açıklayıp size göre hareket etmesini isteyin.

Ben zaten klitoral orgazmı gümbür gümbür yaşıyorum. Sadece henüz yeni olduğum için bu zevk alma aşamasına geçme süresini merak ettim. Sonuçta birleşmeden zevk almak iki taraf için geçerli bir durum. Benim sorumu anlamıyorsunuz. Birleşmeden zevk alman gerekir bu bu kadar basit

İnşallah zamanla olsun artık teşekkür ederim

Ben sizi anladım bu soruya istinaden ilk cevabımda odaklanmaya çalışın ön sevilmeyi uzun tutun oynayın oynatın demiştim :) umarım istediğiniz sonuca varırsıınız..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…