Cinsel İlişkide Hiçbir Şey Hissedememe :(

Mast yapmayı hemen bırakın, uykuda yoni taşı kullanmaya baslayın. Taş, rahminize mutlaka temas etsin, küçük bir taş olmasin. Ben kuvartz kristal kullanıyorum
rahim derken ben cok cahilim bu konularda oenisin girdigi yer degil mj mast yapmayi biraktim evet 5 gundur yapmiyorum yapmicam artık hic

rahim derken ben cok cahilim bu konularda oenisin girdigi yer degil mj mast yapmayi biraktim evet 5 gundur yapmiyorum yapmicam artık hic
Serviks denilen yer, taşın oraya temas etmesi lazım. Vajinanın en derininde. Beyin ile orası arasındaki kontak en etkili şekilde öyle sağlanır. Daha başka şeyler de var ama şimdi hepsi bir anda kafanız karışır, zamanla herşeyi size öğreticam 😂

Serviks denilen yer, taşın oraya temas etmesi lazım. Vajinanın en derininde. Beyin ile orası arasındaki kontak en etkili şekilde öyle sağlanır. Daha başka şeyler de var ama şimdi hepsi bir anda kafanız karışır, zamanla herşeyi size öğreticam 😂
cok tesekkurler siz cinsel iliskide hissediyor musunuz peki

cok tesekkurler siz cinsel iliskide hissediyor musunuz peki
Yıllar sonra nihayet evet. Sorun beyinden kaynaklanıyor. Suur altınızla iletişime geçin. Bunları nasıl yaptığımı da ögretmek istiyorum. Aynada kendi kendinizle bu derdinizi konuşun. Sorunun cevabı kendi içinizde.

Yıllar sonra nihayet evet. Sorun beyinden kaynaklanıyor. Suur altınızla iletişime geçin. Bunları nasıl yaptığımı da ögretmek istiyorum. Aynada kendi kendinizle bu derdinizi konuşun. Sorunun cevabı kendi içinizde.
bekleyin hemen konusup sjze yazicam

İstek duymuyorsunuz o zaman.
Ben ilk cinsel ilişkimi yaşadığımda beynim uyuşmuş gibi oldu. Dedim bu ne. Bir de bizimki çok fantaziydi. 🙂 Ben o zaman daha ailemle yaşıyorum. Sevgilimde başka şehirde yaşıyordu. Benim arabamla Ankara dışına çıkıp, terk edilmiş bir gecekondu da beraber olduk. Yani insan karşısındakine istek duyunca gözü dönüyor. Zaten o şehvetle orgazm olmamanız zor.

Merhabalar. Daha önce burada konu açmıştım ama o zamanki deneyimlerim ile şu an yaşadıklarım değiştiği için yeni başlık açmak istedim.
Erkek arkadaşım ile beş yılı aşkın süredir beraberiz. Önümüzdeki yaz nişanımız var. 1.5 yıl önce ilk defa cinsel ilişkiye girdik. Onun için de benim için de ilk oldu. İlk birkaç gün cinsel birliktelik tam olamadı, zorlandık. Vajinismustan korkarken neyse ki birkaç gün içinde kegel egzersizi vs. durumu çözdüm (buradan yardımcı oldunuz çok sağ olun) Ancak şu anda cinsel birliktelik tam anlamıyla, acısız şekilde olsa dahi ben zevk almıyorum. Erkek arkadaşımı içimde hissediyorum lakin zevk almaya dair hiçbir şey yok. Elime dokunmasıyla aynı his diyeyim size. Böyle açıklıyorum çünkü klitorisime dokunduğunda ne hissettiğimi biliyorum. Orgazm olmadan önce bile o süreçten nasıl zevk alındığını biliyorum yani. Fakat vajinal ilişkide bu kesinlikle yok. Çok nadir, bazı pozisyonlarda kasıklarımda baskı ve beraberinde çiş hissiyatı duyuyorum. Fakat bu kesinlikle zevk gibi hissettirmiyor. Uzun sürse dahi rahatsızlık yaratıyor. Ön sevişmeyi de gayet uzun tutuyoruz. Hatta klitoris ile zirveye tam ulaşmadan önce onu durduruyorum ve hemen öyle başlıyoruz. (Fazla detay veriyorsam kb.) Erkek arkadaşımı çok seviyorum ve kendisi gerçekten ilgili. Eliyle vs. de malum G noktasını çok bulmaya çalıştı. Nitekim ben de tek başımayken denedim ama bir türlü vajinamda zevk hissetmedim. Bu durum giderek canımı sıkmaya başladı. Onun da morali bozuluyor açıkçası benim bir şey hissetmediğimi bilirken ilişkiye girmek onu da zorluyor. Daha önce böyle bir durum yaşayan varsa bana yardımcı olursa çok sevinirim. Doktora mı gitmeliyim artık? Yoksa bir terapiste mi? Bu hissizliğin kaynağı, sebebi nedir? :KK43:
(Bahsettiğim şey orgazm değil, zevk. Ben zevkle beraber ulaşılan orgazmı değil, direkt olarak zevkin kendisini hissetmiyorum)
rain naptin

X