Yeni evlilite ilişkiden zevk almaya ne zaman başlanır?

Evet olabiliyor. Ben vajinal olana dek ki bu iki buçuk yıl sonra oldu, anlamamıştım. Bazısı vajinaldir sanıyordum ama olunca anlamamak imkansız. Süresi uzun etkisi çok daha fazla.

Bence sağlıklı her kadın olabiliyordur. Bu sadece psikolojik ve eşle alakalı olabilir

Bence sağlıklı her kadın olabiliyordur. Bu sadece psikolojik ve eşle alakalı olabilir
Hmm bilemedim ki yaa.. Sanırım ben ayırt edemiyorum.. Her zaman farklı yaşıyoruz ama hangisi hangi türü bilemiyorum ki.. Ben hepsi klitoral olarak düşünüyordum belki yine öyle bilemiyorum yani.. Nasıl ayırt edicez.. Netten baktım biraz ilişki esnasındaki vajinal diyor sadece.. Ama bence klitoral da olabilir neden olmasın ki..

Evet olabiliyor. Ben vajinal olana dek ki bu iki buçuk yıl sonra oldu, anlamamıştım. Bazısı vajinaldir sanıyordum ama olunca anlamamak imkansız. Süresi uzun etkisi çok daha fazla.
Vajinismustum gecmez saniyordum geçti. Simdi de bu hissi yasamiyorum yasayamam saniyorum umarim yaşarim şaşar kalırım

Sizin konunuz değil ama yazmak istedim.. ben de benzer durumlar yaşadım, kontrolü ele alarak çözdüm. Yani benim üstte olduğum pozisyonda ben doğru yeri buluyorum ona kalkınca olmuyor genelde..

Aynı sorun bende de var aşmaya çalışıyorum ilişki esnasında o çiş hissi çok sinir bozucu bir şey oluyor direk oraya odaklanıyorum ve zevk alamıyorum haliyle de. Bir kaç kez serbest bıraktığım da ve bazı pozisyonlarda zevk almıştım şimdi onları deniyoruz bazen işe yarıyor.

Gene sen iyi Ben g noktamın varlığından haberdar degilim

Kiz sana tutma sal kendini dedim. Istesen de çiş yapamazsin iliski esnasinda. Ne hissettin nasil bir duygu? Titreme falan mi oldu nasil oldu?
Titreme ve çok fazla kasım oldu. Ve afedersiniz çok ıslandım.
Normalde klitoralde de çığlık atarım ben ama bu ayrı bi şey

1 buçuk saat ön sevisme dahil mi hariç mi? Gecenlerdr 40 45 dakika sadece iliski sürdü ben cok yoruldum. 1 bucuk saat nasil dayandi?
Dayanmam gerektiğini düşünmüyorum ki. Zaten ilişki olurken çok özür dilerim öpüşme vs oluyor e zaten anlamıyorsun nasıl geçtiğini

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…