Yeni evlilite ilişkiden zevk almaya ne zaman başlanır?

15 dakıka ve ustu
Hissettiğiniz sey nasil bir sey? 4 aydir cinsel hayatim var. Cok aktif de degil esimin işinden ve benim ara kanamalarimdan dolayi. Ben 1 kere kendi kendime denedim vajinal orgazmi ama cok buyuk bir tatmin yasamadim. Bu muydu acaba dedim. Hayal kırıklığı gibi bir sey oldu cinsellik benim icin.

Vajinal ve klitorale aşinayim da böylesini hiç bilmiyorum. Baya baya yatak ıslanıyormus. Nasip olur inşallah ne diyelim🤭
O vajinal diye tabir edilen yatak ıslatan değil mi? Klitoral olanı iyi biliyorum da diğerlerini pek oturtamadım kafamda :KK70:

Hissettiğiniz sey nasil bir sey? 4 aydir cinsel hayatim var. Cok aktif de degil esimin işinden ve benim ara kanamalarimdan dolayi. Ben 1 kere kendi kendime denedim vajinal orgazmi ama cok buyuk bir tatmin yasamadim. Bu muydu acaba dedim. Hayal kırıklığı gibi bir sey oldu cinsellik benim icin.
uzun bir ön sevişmeden sonra benim üstte olduğum pozisyonda yaparken guzel oluyor bır yandan hafıfce artan rıtımde hareket edıp bıryandan kılıtorısımı hafıfce oksuyorum bu sekılde oluyor zaten karın kaslarım ıstemsız kasılıp çiş gelmesı gıbı hafıf bır yanma hıssedınce bosalıyorum benı hıssedınce esımde gelıyor

O vajinal diye tabir edilen yatak ıslatan değil mi? Klitoral olanı iyi biliyorum da diğerlerini pek oturtamadım kafamda :KK70:
Ben de yatak islatacak kadar boşalıyorum ama bunu yasarken insanlarin anlattigi gibi tir tir titreyip gözüm dönmüyor 🤣 su geliyor ve birbirimize bakiyoruz su geldi galiba diyorum. Anlamiyorum bile geldigini. Zevk vermiyor oyle.

Ben de yatak islatacak kadar boşalıyorum ama bunu yasarken insanlarin anlattigi gibi tir tir titreyip gözüm dönmüyor 🤣 su geliyor ve birbirimize bakimyoruz su geldi galiba diyorum. Anlamiyorum bile geldigini. Zevk vermiyor oyle.
ben kontrolu kaybedıyorum elım ayagıma dolanıyor belkıde kısıden kısıye farklıdır :)

uzun bir ön sevişmeden sonra benim üstte olduğum pozisyonda yaparken guzel oluyor bır yandan hafıfce artan rıtımde hareket edıp bıryandan kılıtorısımı hafıfce oksuyorum bu sekılde oluyor zaten karın kaslarım ıstemsız kasılıp çiş gelmesı gıbı hafıf bır yanma hıssedınce bosalıyorum benı hıssedınce esımde gelıyor
Su gelmesinden mi bahsediyorsunuz bosaliyorum derken? Yoksa titremeli klitoral orgazma benzer rahatlama hissinden mi bahsediyorsunuz?

Ozel bulmazsaniz vajinal orgazma ulasmaniz hemen hemen kac dakikayi buluyor diye sorabilur miyim?
Duruma göre değişiyor aslında. Çok tutkuluysak 5 dakikada bile oluyor ama bazen kafa olarak orada değilsem ne yaparsa yapsın olmuyor 🤦🏻‍♀️ ortalama derseniz cok uzun sürmüyor bizim ikimizin de. Ama Öyle aman aman şiddetli orgazmlar değil. O yüzden merak ediyorum bu bahsedilen şey mi asıl orgazmin babası diye :)

Duruma göre değişiyor aslında. Çok tutkuluysak 5 dakikada bile oluyor ama bazen kafa olarak orada değilsem ne yaparsa yapsın olmuyor 🤦🏻‍♀️ ortalama derseniz cok uzun sürmüyor bizim ikimizin de. Ama Öyle aman aman şiddetli orgazmlar değil. O yüzden merak ediyorum bu bahsedilen şey mi asıl orgazmin babası diye :)
Ya burada cok abartarak yaziyorlar ya da biz henuz tanismadik orgazmin babasiyla.

Değilmiş işte baksana 😅 yani ben ikisini ayırt edebiliyorum hissederken ama hiç öyle sıvı akışı olmuyor ya. Başka topiklerde de okudum baya ballandıra ballandıra anlatmışlar insan merak ediyor :KK45:

ayak parmaklarım gerınıyor ve bır tıtreme hıssı gelıyor rahatladıgımı hıssedıyorum
Ben su geldigi zaman yasadigim zevke 3/10 verirken klitorale 9/10 verebiliyorum. Boyle bir kiyasim olunca da su gelse nolur gelmese nolur diyorum. Sadece gorsel tatmin gibi bir durum. O da erkek icin.

Ben su geldigi zaman yasadigim zevke 3/10 verirken klitorale 9/10 verebiliyorum. Boyle bir kiyasim olunca da su gelse nolur gelmese nolur diyorum. Sadece gorsel tatmin gibi bir durum. O da erkek icin.
sanırım penıs basına akan ılıklıkta zevk verıyor olabılır ben sıvı akısını hormonlara baglıyorum kımısı cok terler kımısı az

Ya burada cok abartarak yaziyorlar ya da biz henuz tanismadik orgazmin babasiyla.
Evet ya titremeler ayılıp bayılmalar. Yani eminim benim yaşadığım şey de orgazm ama hiç öyle titreme falan olmuyor bende. Bi konuda okumuştum kadın orgazm olunca ağlıyormus o da bu fiskirtmali orgazmdan oluyordu. Bu orgazmsa benimki ne diye sorgulamaya başladım:KK45:

puan olarak su gelmesı dısında orgazmda oluyorsamm 10/10

Evet ya titremeler ayılıp bayılmalar. Yani eminim benim yaşadığım şey de orgazm ama hiç öyle titreme falan olmuyor bende. Bi konuda okumuştum kadın orgazm olunca ağlıyormus o da bu fiskirtmali orgazmdan oluyordu. Bu orgazmsa benimki ne diye sorgulamaya başladım:KK45:
Fiskirtmali diye bir sey yok. Belki yapilan baskiyla su ileri ileri atılabilir. Ama genel olarak bir bardagi aniden ters çevirmişsin gibi akıyor.

Vajinal orgazmla klitoral orgazmi nasil ayirt edebilirim?

Her kadın zevk almak ister tabiki canım bunun için eşini yönlendirmeyi dene. Eşinle paylaş bu durumu
Teşekkür ederim yönlendirme yapıyorum. Sanırım daha çok yeni olmanın verdiği sıkıntılar. Kendi bedenini tanımaya çalışıyorsun vs. inşallah zamanla yoluna girecek 🤭

X