Yeni evlilite ilişkiden zevk almaya ne zaman başlanır?

Klitoral orgazmda mı olamıyorsunuz? Çiş hissi enfeksiyon kapınca hala oluyor bende. Cinsel ilişkisi yeni başlamış kişilerde de çok sık görülebiliyor. Doktora görünün derim ya da hamilelik riski yoksa sabah aç karınla soğan- maydanoz suyu çok iyi geliyor.

Yok klitorali afedersiniz resmen bağıra bağıra oluyorum hemde. Ondan yana hiç sıkıntım yok. Bekarken de klitoral olurdum. Ama eşimle bambaşka oluyor klitoral. Sadece vajinal henüz olamadım o d açık yeni olduğundan sanırım

Onu hala keşfetmemiş kaç yıllık evli çiftler var. Zamanla olur

Bana yetmez bu şekilde. Klitoral orgazmı çok afedersiniz çığlık atarak yaşayan bir insanım ve asla yetmiyor. Ondan dolayı zevk alma kısmına bir an önce geçmek istiyorum. Şimdilik sadece çiş hissi oluyor hafiften de acıyor. Fazla devam ettiğimiz için galiba sonraları az az kanamam oluyor. Çünkü bir gecede 3-4 sefer devam ediyoruz.

o çiş gelme hissi aslında çiş değil zevkin arttıgı noktada oluyor o an çişini tutar gibi kendını kasma aksıne tempoyu arttır

Sekste boşalma olmayacaksa neden seks yapılsın ki?
Rahatlamak için seks yapılır sonuçta. Ben sadece yeni cinsellikte bunlar normal midir bunu öğrenmek istedim. Teşekkürler yine se
Kadinlarin cogu iliski esnasinda orgazm olamıyor. Seks yapmasinlar mi?
Ben de genel olarak olmayanlardanim. Umarim siz olursunuz. Ilk zamanlar cok normal. Zamanla zevk almaya baslayacaksiniz.
Benim de vajinismus gecmisim var. Ilk zamanlar hicbir zevk almadım.

Ben seks yapmasınlar diye bir şey demedim ki.Bu benim düşüncem zevk almayacaksam bende istek de olmaz anlamı da kalmaz benim için.
Evet yavaş yavaş hissetmeye başladım ara vermemek gerekiyormuş sadece. Teşekkürler

Kesinlikle katılıyorum sana. Zevk tek taraflı olduktan sonra istek sorunu olmaya başlıyor. Ne kadar zevk hisedilirse insan o kadar istemeye başlar.

Kesinlikle katılıyorum sana. Zevk tek taraflı olduktan sonra istek sorunu olmaya başlıyor. Ne kadar zevk hisedilirse insan o kadar istemeye başlar.
Yani değil mi? Sadece adam zevk alsın diye tepin dur. Zaten yorucu bir olay zevk almazsam çekilmez bana göre

Eğer idrar yolu enfeksiyionu vs yoksa o çiş hissi pozisyondan kaynaklanabilir. Zevk almaya başlamak hemen olmuyor, zamanla oluyor. Genelleme yapmayım ama en iyi seviyeye gelmesi bir yılı bulabilir. Siz hoşunuza giden şeylere odaklanın, kendi bedeninizi tanıyın ve eşinizle iletişiminiz iyi olsun, gerisi zamanla gelir.

Çiş hissi olması orgazm olacağı anlamına geliyormuş öyle demişti geçen birkaç üye. Ama normal orgazm değil kadında da erkekteki gibi sıvı bosalmasi olan orgazmlarda çiş hissi oluyormuş. Öyle diyorlar yani duyuyoruz

çis sananlar var bende basta oyle sanıp sıkıyodum kendımı :)

olabilir, o söylediğiniz G- noktasındaki skene bezlerinin uyarılmasından dolayı oluyormuş, skene bezleri erkekteki prostat bezine denk geliyormuş.

olabilir, o söylediğiniz G- noktasındaki skene bezlerinin uyarılmasından dolayı oluyormuş, skene bezleri erkekteki prostat bezine denk geliyormuş.
Vajinal ve klitorale aşinayim da böylesini hiç bilmiyorum. Baya baya yatak ıslanıyormus. Nasip olur inşallah ne diyelim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…