yeni evli erkek psikolojisi

Yahu 2 yildan fazla olmuş başkasıyla aldatilali, ona rağmen görüşmeye devam etmediniz mi? O zaman her yerden engelleyip hayatına bakmamıssin. Zaman geçmiş başka biriyle nişanlanmış, yine konuşmayi bırakmadın, nişanlı adamla saçma muhabbetlere girmisssin ne amaçla? Evlenmiş hala peşindesin, ilk gece ne yapmışlar bunu hesap ediyorsun. O konuyu kendim icin açtım demen de çok saçma, sen daha yeni biriyle görünüyorsun her şey tamam da ilk geceye mi takıldı aklım şimdiden?
Eski sevgilin beş para etmez bir adam olabilir ama onunla her şeye rağmen iletişimi devam ettirmek senin tercihin. Adam nişan yapti. o bile engel olmuyor yazışmana, evlendikten sonra yazsa yine hayır demeyeceksin. Tüm suçu karşı tarafa atmak ne kolay.
Bazı kadınlar seviyor evli nişanlı falan olunca takmayı. Bir çeşit aptalca haz alıyorlar bu durumdan.
Neyse
Su testisi su yolunda kırılır

burda bazılarınız bana çok saldırdınız ama gerçekten tüm olanlar bana yaptıkları beynimi allak bullak yaptı.
Beyin işleyişinde sıkıntı olduğu balayında olan adama mesaj atmanızdan belli zaten. Salın adamı rahat rahat sevişsin. Dua mua hikaye bunlar.

Beyin işleyişinde sıkıntı olduğu balayında olan adama mesaj atmanızdan belli zaten. Salın adamı rahat rahat sevişsin. Dua mua hikaye bunlar.
balayının bitmesini mi bekleseydim paşazade rahat rahat sevişecekmiş. sen kim oluyosun hakaret ediyosun kendi beynine baktır gitte. yorum yapma sen benim konuma. git hadi.

balayının bitmesini mi bekleseydim paşazade rahat rahat sevişecekmiş. sen kim oluyosun hakaret ediyosun kendi beynine baktır gitte. yorum yapma sen benim konuma. git hadi.
Tüm derdin sevişmesi ya zaten.
Neyse.
Sen akillanmazsin, evlenmek için görüştüğün kişiye de bol sabırlar.

Hakaret nerede? Beynim allak bullak oldu demişsiniz, ben de hak verdim işte. Sağlıklı düşünemiyorsunuz görüldüğü üzere. Düşünebilseniz balayındaki adama mesaj yazmazsınız. Evet adama saracaktınız bari balayının bitmesini bekleseydiniz. Aklınızca şu an kumrular gibi koklaşan bir çiftin en özel anlarını baltalamaya çalışıyorsunuz ama adam sallamaz bile, eminim durmaksızın tam yol ileridir.

kız daha ne yapsın bu sene evleniyormuş zaten

malum haziranı bitirdik neredeyse kaldı 6 ay
gelecek ay isteme, belki ayrıca da söz nişan yaparsa
işte bunun alışverişi elbisesi, mekanı organizasyonu zaten yaz bununla geçer

bu arada evdi eşyaydı düğün hazırlığıydı gelinliğiydi, balayı mekanı seçmesiydi derken 2-3 ay da bunlarla geçer kış gelmeden düğün yapılır

al sana 5 aylık koca bir program. parası vardır inşallah damat beyin.
Karşı tarafa Allah'tan sabırlar diliyorum 😂

Bizim balayı otelinde odamız king suitti. Yuvarlak yatak, aynalı tavan, hemen yatağın yanı başında jakuzi vardı. Tam fikfik ortamı.
Benzer bir odamız vardı ama bizim ayna tam karşıdaydı 😂😂 lifely çatladı şuan paramparça oldu

tüm olanlar bana yaptıkları beynimi allak bullak yaptı.
Yaptırmasaydınız, kanmasaydınız, ayrılsaydınız? Aldatan adamı bile affetmişsiniz. Şimdi çıkıp gelse boşanıyorum dese, bak bana geldi der yine affedersiniz. İnanamıyorum ya sayfalarca yorum yazıldı akıl verildi yapma etme dendi, evlenmiş adama mesaj göndermek nasıl bir arsızlık? Adamın nesi bu kadar yapışkan etkisi gösteriyor da kopmayacak şekilde yapışmışsınız? Mahalle kekosuna barzosuna bak kadınları sıraya dizmeye çalışıyor. Keşke sizle evlenseydi de başka kadınların adamların canı yanmasaydı. Ona inat ben de evleniyorum ne demek ya, ne hakkınız var insanlara bunu yapmaya? Karı-koca, eş, hayat arkadaşı artık onlar. Kız her şeyi bilerek evlendi, hepimizi aldattı ezikliğini bırakın artık. Çocukları olunca mı anlayacaksınız bittiğini?

Tutturmuşsunuz beni sevdi onu aldı diye, sevmemiş işte oynamış oyalanmış sizinle. Kusura bakmayın ama buna izin veren de siz olmuşsunuz. Beş para etmeyen adamla beraber olacaksın diye kafanıza silah dayamadılar değil mi? Bu nasıl acizliktir nasıl ezikliktir ki sizi silmiş geçmiş adama hala ağlanıyorsunuz?

X