yeni evli erkek psikolojisi

Bizim balayı otelinde odamız king suitti. Yuvarlak yatak, aynalı tavan, hemen yatağın yanı başında jakuzi vardı. Tam fikfik ortamı.
Ay bizim de king yatağımız ve kocaman jakuzili bir banyomuz vardı. Kapodokya mağara konsept oteldi. Yatağımız üzerine güller dökmüşlerdi:oops:

siz gibiler kötü kalplisiniz. o kız bilerek evlendi zaten çocuğu yaptıklarını. biz öyle bişeyi bilerek evleniyorsak yazarlar eskileri.
Sen de bilerek evlenecektin, bütün aldatmalarını sineye çekerek evlenecektin hem de. O kızın sizin kadar bile geçmişi olmadı. Evlendiği herifin huyunu tüyünü bilmiyordur daha, anlaştılar belki geçmiş geçmişte kaldı, imzadan sonrası aldatmaya girer diye? Sürekli gidip geldiği kapı değil, gidip bi daha çıkmadığı yer, kendinle kıyas bile etme.

Sen de bilerek evlenecektin, bütün aldatmalarını sineye çekerek evlenecektin hem de. O kızın sizin kadar bile geçmişi olmadı. Evlendiği herifin huyunu tüyünü bilmiyordur daha, anlaştılar belki geçmiş geçmişte kaldı, imzadan sonrası aldatmaya girer diye? Sürekli gidip geldiği kapı değil, gidip bi daha çıkmadığı yer, kendinle kıyas bile etme.
Hayır yani bir de en b*tan geçmişleri veya huyları bile olsa, sonuçta evlendiler yani. Mutlu olurlar veya olmazlar bu onların sorunu. İlişkisinin arkasında durmayan, aldatan adamdan kurtuldum lanet olsun, yüzünü bile görmek istemiyorum diyeceği yerde, beş senem gitti diyor.

Dengesiz ve aldatan biri ile evlense mutsuz geçecek daha nice senelerini hiç hesap etmiyor. Ne güzel işte nişanlanmışsın kendi mutluluğuna odaklan, asıl intikam mutlu olmaktır.

Adam mutlu musun? Diye sormuş ve evet demişsin. Doğru insanı bulan, mutlu olan kaç kişi, böyle bir adama takar ki?

Böyle bir adamla muhattap olarak kendisi ile çelişiyor. Bir de kızı ayıplıyor ama, kendisi artık evli bir adama yazarken, ondan daha kötü bir duruma düştüğünün, kendini alçaltığının farkında değil.

Hayır yani bir de en b*tan geçmişleri veya huyları bile olsa, sonuçta evlendiler yani. Mutlu olurlar veya olmazlar bu onların sorunu. İlişkisinin arkasında durmayan, aldatan adamdan kurtuldum lanet olsun, yüzünü bile görmek istemiyorum diyeceği yerde, beş senem gitti diyor.

Dengesiz ve aldatan biri ile evlense mutsuz geçecek daha nice senelerini hiç hesap etmiyor. Ne güzel işte nişanlanmışsın kendi mutluluğuna odaklan, asıl intikam mutlu olmaktır.

Adam mutlu musun? Diye sormuş ve evet demişsin. Doğru insanı bulan, mutlu olan kaç kişi, böyle bir adama takar ki?

Böyle bir adamla muhattap olarak kendisi ile çelişiyor. Bir de kızı ayıplıyor ama, kendisi artık evli bir adama yazarken, ondan daha kötü bir duruma düştüğünün, kendini alçaltığının farkında değil.
Sanıyordu ki adam az dolaşacak hevesini alacak, doyacak, sonra gelip yüzüğü takacak buna. Öyle olmadı, onun hırsı bu. Adam şimdi boşandım geliyorum dese ardına kadar açacak kapıyı.

Sanıyordu ki adam az dolaşacak hevesini alacak, doyacak, sonra gelip yüzüğü takacak buna. Öyle olmadı, onun hırsı bu. Adam şimdi boşandım geliyorum dese ardına kadar açacak kapıyı.
Çok haklısınız, biz ne desekte boş. Terapi al demişler ama, dinlemez bence. İlaç verilirse ve kullanırsa belki biraz faydası olur.

Al birini, vur ötekine. Eski sevgilim, bana balayımda yazsa tepkisiz kalmaz ve engellerdim. Evliliğin en güzel anlarından birini, kimsenin heba etmesine izin vermezdim. Allah, akıl fikir versin.

Benim esimin kuzeni konu sahibi gibiydi. Adam evliyken metres gibi takildilar. 1-2 sene sonra bosandi bizimkiyle evlendi (evlenirken hamileydi) aradan 2-3 yil gecti ikinciye hamile kaldi. Ve ogrendi ki adam eski karisini metres yapmis biraz onla takiliyor biraz bunla takiliyor. Kiz tabiki bosanmiyor ben ona kocami kaptirmam modunda sosyal medyaya mutlu aile pozlari atiyorlar. :işsiz:

Yani zaten hayatından çıkmışsınız. Nişanlısı varmış zaten konusmanız bile yanlıştı. Balayında mesaj yazmanız bile çok kötü. Aynı şey size yapılsa hoşunuza gidermi? Bunları düşünmeyin önünüze bakın sizde
Bu hikayede ben de o kıza üzüldüm. Yazık o da dertleniyordur problem ne acaba diye. Bir de görücü usulü evlenmişler zaten paniktir kız belki de iki günlük kocam beni aldatıyor mu acaba diye.
Siz bir an önce bu adamı her yerden silip engelleyin. Artık eskisi gibi istediğiniz zaman yazıp arayamazsınız. Diğer kadını düşünün bir suçu var mı? Onun yerinde olmak ister miydiniz? Ayrıca yazmanızdaki beklenti ne? Adam evlenmese bile sizden zaten olmazmış toksik bir bağımlılığa dönüşmüş sadece. Hayatınıza dönün

Benim esimin kuzeni konu sahibi gibiydi. Adam evliyken metres gibi takildilar. 1-2 sene sonra bosandi bizimkiyle evlendi (evlenirken hamileydi) aradan 2-3 yil gecti ikinciye hamile kaldi. Ve ogrendi ki adam eski karisini metres yapmis biraz onla takiliyor biraz bunla takiliyor. Kiz tabiki bosanmiyor ben ona kocami kaptirmam modunda sosyal medyaya mutlu aile pozlari atiyorlar. :işsiz:
Kuma olmuşlar artık ne metresi jjhhhjjj. Yarın sizinkinden de boşanır, sıra diğerine gelir.

Hemcinsime nasıl bir kötülük yaptım? kız zaten adamın böyle biri olduğunu bilerek evlendi benide aldattığı kızıda birsürü şeyi bilerek evlendi. kızın çokda umrunda değil yani. ona yazsam beni arıyordu düğününüze kadar diye kız onu bile umursamaz tek derdi evlilikti. dışardan gördüğünüz normal bir evlilik gibi yorum yapıyorsunuz
Bakıyorum da şöyle yorumlara çoğu kişi benim gibi düşünüyor. Yanlış olan siz olduğunuz için laf anlatmaya değer bir karakter olmadığınızı düşünüyorum. İyi günler.

evlenme ki hayatında biri olduğunu zaten düşünmüyorum da. Adam bunalmış sen anında cevap veriyorsun diye sana yazmış işte.

Daha öncede böyle konu açmıştınız. Yaptıklarınız ve yapacaklarınız iğrenç ötesi. Niye evli nişanlanlı adamla konusuyorsunuz. Inat ugruna evlenin evlenin aldatın karınızı kocanızı gözünüzü kırpmadan utanmak arlanmak da yok birde konu açıp tepki göstereninse altından girip üstünden çıkıyor. Rezalet diz boyu

öyle bir konu yok kafalarında kuruyorlar ben zaten evleneceğim o konuyla bunu bağlıyorlar kendi kendilerine
Şu anda evlilik planı yapılan ciddi bir ilişkiniz varsa; hayatınızdaki insana da ayıp ediyorsunuz. Aklınız eski sevgilinizdeyken başkasının başını da yakmayın.

Konuyu tam okuyamadım ama şöyle bir benzerini yaşadım. Yaklaşık iki yıldır sosyal medyadan ara sıra konuştuğum biri vardı ama bu kıştan itibaren iletişim çok artmıştı her konuyu saatlerce konuşurduk ramazanda hele. Neyse nisan sonu gibi konuşmalarımız azaldı ve Instagramdan engellediğini fark ettim çok şaşırdım hani durup dururken noldu diyordum ama hiç yazmadım. Bir kaç gün sonra rastgele Twitter'da bir akrabasının paylaşımını gördüm ve düğün fotosu. Kızla sanırım akrabalar tam anlamadım. Kızın hesabını buldum açık ama hiç düğün, birlikte resimleri yok. Geçenlerde bakiyim dedim engeli kaldırmış. Tabi ben asla yazmam evlenmiş benim kafada bitti gitti. Sen de unutmaya bak kendin için en iyisi bu

X