yeni evli erkek psikolojisi

Böyle konulari okuyunca Robert de Niro nun "Charlie" Filmi aklima geliyor.
Bu hayatlar gerçek olamaz. Konusahibi resmen adamin ilk gecesinde anal veya oralini düşünüp konu aciyor.
O konu nerde ? 😅 yukarıda bahsetmişler ama göremedim ve merak ettim 🫢

heryerden engelliyim bir daha muhatap olmayalım başka ne önerirsiniz içimden de çıksın istiyorum takıntı travma bitsin gitsin kurtulayım istiyorum fikir verir misiniz? goy goy yapmayın rica ediyorum

6 gün kalana kadar kendisi aramış beni siz şikayet etmekten bahsediyorsunuz? ayrıca karısı görmez görecek olsa engeller, aradım engellemedi instagramına biosuna yazdığı yazıyı sil vs diye instagramına mesaj yazdım engeller karısı görecek olsa görmüyor yani. normalde kavga edince hemen sinirlenir engellerdi o zamanlar engellemiyor öyle karısının göreceği ihtimal de yok, şikayet edeceği durumda yok.
Sanane ister siler ister silmez. Ahiretini yakar yakmaz sanane sen doğrucu davut musun

onu her yerden engelleym değil mi
Kız o kadar şey yazdık sen hala bunu soruyor musun bize gerçekten o_O
Sizi unuttu adam, üstüne evlendi. Sadece aranıyordu işte. Doyumsuz bir erkek, klasik. Sizi unutamamış olsa, pişman olsa zaten başkasıyla evlenmezdi. Bir de üstüne eski sevgilinizi unutamadan başkasıyla evleneceksiniz. Ayy keşke siz evlenseydiniz de eski sevgiliniz şuan ki karısına, sizde bu sene evleneceğiniz adama yazık etmeseymişsiniz. Safi zarar...

6 gün kalana kadar kendisi aramış beni siz şikayet etmekten bahsediyorsunuz? ayrıca karısı görmez görecek olsa engeller, aradım engellemedi instagramına biosuna yazdığı yazıyı sil vs diye instagramına mesaj yazdım engeller karısı görecek olsa görmüyor yani. normalde kavga edince hemen sinirlenir engellerdi o zamanlar engellemiyor öyle karısının göreceği ihtimal de yok, şikayet edeceği durumda yok.
Kendi mutluluğunu izletmek çok keyif verici geliyordur. Sessiz ama etkili bir yöntem. Karşıdakini delirtir ve bundan zevk duyar. Amacına ulaşmış bizim taze enişte 😅

eski sevgilim düğününe 6 gün kalana kadar her gün beni aradı günde 3-5-8-15 kere kötü sıkıntılı olduğunu söyleyip dua istiyordu ağladığını ölmek istediğini söylüyordu (zamanında beni çok üzmüş üzdüğünüde biliyordu). meğer düğün hazırlık zamanıymış beni aradığı dönemler… son aramasının ertesi günü instagram biosuna arapça bir yazı yazdı yazıyo googleda çevirdim “ahiret senin için dünyadan hayırlıdır” diyor yazıda. son beş buçuk senem onunla geçti ve aramızdaki bağ tamamen kopmadan bir kavgamızda evlenmeye karar verdi. kavga edip ayrıldık bende kalan eşyası vardı evine gittim bırakmaya. aileside evdeydi duydular. o gün ailesine demiş bana birini bulun ben yapamadım şeklinde konuşmuş. banada dedi ben evlencem olmuyor eski yaşananlar silinmiyor sen unutmuyorsun her kavgada eskiyi açıyorsun dedi. sonra ailesi değilde kendisi ailecek uzun yıllardır tanıdıkları aynı köyden bir kızla evlenmeye karar verdi. bizim daha bağlarımız tam kopmadan. düğün öncesi buluşmak istemişti buluşmadım dediğim gibi düğünü olacağınıda bana söylemedi hatta dertli diye sebebi nişanlın diye düşünüyorum dedim sen hep her şeyi yanlış düşünüyorsun zaten dedi. peki ne zaman düğününüz dedim evlenmcem ben dedi. buluşmak için günlerce söyledi hiç buluşmadım diye dediki eskiden sen en azından son kez buluşalım derdin şimdi sen demiyorsun dedi. bana düğünü olduğunu söylemedi sadece çok kötü olduğunu söylüyordu neden böyle yaptı bilmiyorum. şuan balayında ve ben dayanamadım sinirle ona mesaj attım. bana kötüyüm ölmek istiyorum diyip dua istiyodun meğer düğün hazırlığı yapıyormuşsun bari o yazıyı ordan sil sana uymuyor dedim. yazıyı silmedi profilinde kızla birlikte resimleri vardı o resmi kaldırdı profilinden yazıda hala duruyor. şimdi istedi gitti evlendi ne ahiret falan yazıyor niye yazarki insan öyle bişey oraya sinirlerim bozuk. bende evlencem geçmişi silcem ama bu olay aklımdan çıkmıyor sürekli neden yaptı niye niye diye düşünüp duruyorum ne önerirsiniz nasıl kafamdan her şeyi silerim? ve neden böyle yazmış neden böyle yapmıştır fikri olan var mı
Ayrılınca bir gün hatta 1 dakika sonra bile ne yaptığı beni ilgilendirmez. Ben bu ahlak yapısı ile dünyaya baktığım için böyle ruh hastaları beni bulmadı çok şükür. Ha diyelim ki buldu. Dedim ya ayrılınca beni ilgilendirmez. Şimdi gelelim size günün sonunda karısının koynundaki adama mesaj atıp, hemcinsinize bu dünyadaki en büyük kötülüğü yaptınız. O gevşeğin ahiretini düşüneceğinize kendi ahiretinizi düşünün.

heryerden engelliyim bir daha muhatap olmayalım başka ne önerirsiniz içimden de çıksın istiyorum takıntı travma bitsin gitsin kurtulayım istiyorum fikir verir misiniz? goy goy yapmayın rica ediyorum
Sana defalarca yazdık ama senin yerinde olsaydım
-Numaramı değiştirirdim.
-Sosyal hesaplarımı gizlerdim. En ufak bir hareketlilikte ben engeli basardım.
-Karşılaşma riskini en aza indirirdim.
-Çok dağıtmadan biraz acımı çeker işime gücüme bakardım.
-İşim yoksa iş bakardım.
-Gezi turlarına katılırdım.
-Kendimde çesitli değişiklikler yapardım.
-Dikiş takı tasarımı gibi yeni hobiler edinirdim.
-Çeşitli kurslara yazılırdım. Ya da YouTube kanalı açardım. Maksat meşguliyet olsun. Üretirsen çok iş var.

Hayatınıza ve önünüze bakın. En basiti vicdan yapın ve nişanlınızı düşünün. Diğeri füze atmış resmen daha neyin davasındasınız? Karma diye bir şey var ve bunu düşünüp geri çekilin. Nişanlınızın, eski sevgilisi piyasaya çıkarsa o zaman dank eder kafanız.

Psikolojik destek öneriyorum.
Gerçekten, takıntıya döndü çünkü bu iş iyice.

burda bazılarınız bana çok saldırdınız ama gerçekten tüm olanlar bana yaptıkları beynimi allak bullak yaptı. bunun bahsettiğim kavgamızın ardından hızlıca nişanlanmasıyla bende birisiyle görüşmeye başladım önüme bakmaya çalıştım. o süreçte hala arıyordu ona da bunu söyledim. bana son zamanlar soruyordu napıyorsunuz falan bende bikaç olumlu şey söyledim daha kötü oldum şimdi falan dedi. mutlu musun onla dedi evet dedim. bana dediki sen kendine hangi duayı okuyorsun dedi. (aramızda beş yıldır böyle dua mevzusu geçmezdi pek, ve bu sorusu da bana ilginç geldi mutlu olmamı duaya bağladı hangi duayı okuyorsun kendine dedi bende öyle belirli bişey yok dedim. o kişiyle evlenmeyi düşündüğümü de söyledim ona. o da işte kötüyüm diyip dua isteyip görüşelim diyordu. ve bu olaylar olurken ben artık onu unuttuğumu zannediyordum hayatımdaki kişiye bişeyler hissettmeye başlamıştım. ama bu son aramasının ardından 6 gün sonra düğünü olduğunu öğrenince bende ipler koptu en başa döndüm. sihirli bir değnek olsa 1 saniyemi harcamazdım beş yılıma acıyorum. beni çok üzüp ağlattığını bildiği için başkasıyla mutlu olduğumu duyunca şaşırıp duaya bağlamıştı olayı dua sayesinde ben toparlandım da mutlu oldum başkasıyla diye düşünmüştü. gerçekten öyle bir dua varsa o duaya ihtiyacım var bu kanser hücresini artık gömmek istiyorum

Ayrılınca bir gün hatta 1 dakika sonra bile ne yaptığı beni ilgilendirmez. Ben bu ahlak yapısı ile dünyaya baktığım için böyle ruh hastaları beni bulmadı çok şükür. Ha diyelim ki buldu. Dedim ya ayrılınca beni ilgilendirmez. Şimdi gelelim size günün sonunda karısının koynundaki adama mesaj atıp, hemcinsinize bu dünyadaki en büyük kötülüğü yaptınız. O gevşeğin ahiretini düşüneceğinize kendi ahiretinizi düşünün.
hemcinsime nasıl bir kötülük yaptım? kız zaten adamın böyle biri olduğunu bilerek evlendi benide aldattığı kızıda birsürü şeyi bilerek evlendi. kızın çokda umrunda değil yani. ona yazsam beni arıyordu düğününüze kadar diye kız onu bile umursamaz tek derdi evlilikti. dışardan gördüğünüz normal bir evlilik gibi yorum yapıyorsunuz

Sana defalarca yazdık ama senin yerinde olsaydım
-Numaramı değiştirirdim.
-Sosyal hesaplarımı gizlerdim. En ufak bir hareketlilikte ben engeli basardım.
-Karşılaşma riskini en aza indirirdim.
-Çok dağıtmadan biraz acımı çeker işime gücüme bakardım.
-İşim yoksa iş bakardım.
-Gezi turlarına katılırdım.
-Kendimde çesitli değişiklikler yapardım.
-Dikiş takı tasarımı gibi yeni hobiler edinirdim.
-Çeşitli kurslara yazılırdım. Ya da YouTube kanalı açardım. Maksat meşguliyet olsun. Üretirsen çok iş var.
kız daha ne yapsın bu sene evleniyormuş zaten

malum haziranı bitirdik neredeyse kaldı 6 ay
gelecek ay isteme, belki ayrıca da söz nişan yaparsa
işte bunun alışverişi elbisesi, mekanı organizasyonu zaten yaz bununla geçer

bu arada evdi eşyaydı düğün hazırlığıydı gelinliğiydi, balayı mekanı seçmesiydi derken 2-3 ay da bunlarla geçer kış gelmeden düğün yapılır

al sana 5 aylık koca bir program. parası vardır inşallah damat beyin.

burda bazılarınız bana çok saldırdınız ama gerçekten tüm olanlar bana yaptıkları beynimi allak bullak yaptı. bunun bahsettiğim kavgamızın ardından hızlıca nişanlanmasıyla bende birisiyle görüşmeye başladım önüme bakmaya çalıştım. o süreçte hala arıyordu ona da bunu söyledim. bana son zamanlar soruyordu napıyorsunuz falan bende bikaç olumlu şey söyledim daha kötü oldum şimdi falan dedi. mutlu musun onla dedi evet dedim. bana dediki sen kendine hangi duayı okuyorsun dedi. (aramızda beş yıldır böyle dua mevzusu geçmezdi pek, ve bu sorusu da bana ilginç geldi mutlu olmamı duaya bağladı hangi duayı okuyorsun kendine dedi bende öyle belirli bişey yok dedim. o kişiyle evlenmeyi düşündüğümü de söyledim ona. o da işte kötüyüm diyip dua isteyip görüşelim diyordu. ve bu olaylar olurken ben artık onu unuttuğumu zannediyordum hayatımdaki kişiye bişeyler hissettmeye başlamıştım. ama bu son aramasının ardından 6 gün sonra düğünü olduğunu öğrenince bende ipler koptu en başa döndüm. sihirli bir değnek olsa 1 saniyemi harcamazdım beş yılıma acıyorum. beni çok üzüp ağlattığını bildiği için başkasıyla mutlu olduğumu duyunca şaşırıp duaya bağlamıştı olayı dua sayesinde ben toparlandım da mutlu oldum başkasıyla diye düşünmüştü. gerçekten öyle bir dua varsa o duaya ihtiyacım var bu kanser hücresini artık gömmek istiyorum
Yahu 2 yildan fazla olmuş başkasıyla aldatilali, ona rağmen görüşmeye devam etmediniz mi? O zaman her yerden engelleyip hayatına bakmamıssin. Zaman geçmiş başka biriyle nişanlanmış, yine konuşmayi bırakmadın, nişanlı adamla saçma muhabbetlere girmisssin ne amaçla? Evlenmiş hala peşindesin, ilk gece ne yapmışlar bunu hesap ediyorsun. O konuyu kendim icin açtım demen de çok saçma, sen daha yeni biriyle görünüyorsun her şey tamam da ilk geceye mi takıldı aklım şimdiden?
Eski sevgilin beş para etmez bir adam olabilir ama onunla her şeye rağmen iletişimi devam ettirmek senin tercihin. Adam nişan yapti. o bile engel olmuyor yazışmana, evlendikten sonra yazsa yine hayır demeyeceksin. Tüm suçu karşı tarafa atmak ne kolay.

X