yeni evli erkek psikolojisi

galiba düğün yaklaştıkça benle evlenmeyip bana yaptıklarına pişman oldu başkasıyla evlendiğine o yüzden kötüydü… bende evlencem bu sene. onu her yerden engelleym değil mi bide aklımdan çıksa artık bıktım kanser hücresi gibi içimde zehir gibi dolanıyor

He aynen he size asik
Allahim yarabbim cidden cok ilgincsiniz
Insallah sikayet eder sizi de kurtulur.

1 hafta once de ayni seyleri yazmistik, kabullenemiyorsun ama adam, baskasiyla nisanliyken sirf seni yedekte tutmak icin duygu somurusu yapmis. sen de ayrilir umidi ile guzelce bi kenarda beklemissin. e bu adam zaten ahlaki duzgun biri olsaydi gecmiste aldatmazdi seni. yine ayni seyi soruyorsun, olucem dedi ama simdi balayinda diyorsun. sana oyle dedi diye adam karisiyla zifafa girmesin mi😂 resmen takinti haine getirmissin bi de mesaj atmissin, mesaj atmaktaki amacin da karisi gorsun intikam almis olayim degil mi?
karısı görsün niye istiyim istesem kıza yazarım zaten? sinirlendim o yüzden yazdım ne diye bana kötüyüm dedin diye sordum

galiba düğün yaklaştıkça benle evlenmeyip bana yaptıklarına pişman oldu başkasıyla evlendiğine o yüzden kötüydü… bende evlencem bu sene. onu her yerden engelleym değil mi bide aklımdan çıksa artık bıktım kanser hücresi gibi içimde zehir gibi dolanıyor
Adam sadece sevişmek istiyor neyini kabullenemiyorsun?

Tövbe Yarabbim, sesli güldüm akşam akşam. :KK70:
O da yazdıklarını hatırlamıyordu bana ajan demişti 🤣
Konu sahibi de aramız bozulunca hemen evlenmeye karar verdi diye yazıyor ikidir ama öyle olmadığını yazmıştı daha önceki konularinda. Benzer işler.
Hatırlamıyordu değil işine gelmiyordu. 🤣

Heee çok pişman oldu, çok kötüydü. Düğününde ilk dansı ederken, halay çekerken falan göz yaşlarını tutamıyordu. Düğündeki davulcudan aldık haberi. Gerdekte seni düşünmekten sevişemedi. Şimdi balayında da kendini alkole vurmuş pişmanlığından. Oteldeki barmen söyledi az önce 🙄

karısı görsün niye istiyim istesem kıza yazarım zaten? sinirlendim o yüzden yazdım ne diye bana kötüyüm dedin diye sordum
iyi de evlenmis, gecmis bitmis artik. surekli niye oyle dedi diye sorguluyorsun. takinti haline getirmissin, dedigim gibi yalanci biri olmasa gecmiste aldatmazdi. sana oyle soyemesinin sebebi ahlaksiz olmasi

İnsanın kendini sağlıklı düzeyde kandırması iyidir fakat sizinki kontrolden çıkmış. Gerçeklik algınızı kaybetmiş gibisiniz. Tedavi olun.

Hâla benle evlenmedigine pişman diyor ya. Sen kendisi için bu kadar ölüp biterken, isteseydi evlenirdi zaten. Neyin kafasını yaşıyorsun? Eski sevgilin ne sorunluyda sende en az onun kadar sorunlusun.

Eline bir terlik al ve git ortalarına yat. Rahat durmazlarsa yapıştır terlikle 😅Bir sonraki level da çocuk yapma var hazırlıklı ol. Çocuklarına koyacakları isimde, senin isminin harfleri geçebilir temkinli ol.

😅😅😅
O zaman da konu açar “çocuğu oldu” biliyorum bana inst yaptı çünkü daha çocuğu doğmadan 1 hafta önce bana kötüyüm demişti sanırım karısı tecavüz etti o gecenin mahsülü bu bebekte istemeyerek oldu 😅

Eline bir terlik al ve git ortalarına yat. Rahat durmazlarsa yapıştır terlikle 😅Bir sonraki level da çocuk yapma var hazırlıklı ol. Çocuklarına koyacakları isimde, senin isminin harfleri geçebilir temkinli ol.

😅😅😅

Böyle konulari okuyunca Robert de Niro nun "Charlie" Filmi aklima geliyor.
Bu hayatlar gerçek olamaz. Konusahibi resmen adamin ilk gecesinde anal veya oralini düşünüp konu aciyor.

Onlar artık aynı ev de ve aynı yatakta 😅 yani görebileceğini cidden hesap etmediniz mi?

Beni rahatsiz ediyor diye savciliga.
Yoksa balayindaki adama msj atip bide pisman oldu diyen insandan kurtulma yolu yok

Savcılığa diyor. Huzur ve sükunu bozmadan keşke verse bencede. Çok istese evlenirdi evli barklı adama hala ne diye tebelleş oluyorsun

6 gün kalana kadar kendisi aramış beni siz şikayet etmekten bahsediyorsunuz? ayrıca karısı görmez görecek olsa engeller, aradım engellemedi instagramına biosuna yazdığı yazıyı sil vs diye instagramına mesaj yazdım engeller karısı görecek olsa görmüyor yani. normalde kavga edince hemen sinirlenir engellerdi o zamanlar engellemiyor öyle karısının göreceği ihtimal de yok, şikayet edeceği durumda yok.

X