Yeni evlendim ama hala evimiz yok

Derinylmz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
22 Eylül 2020
20
8
25
Merhaba arkadaşlar 2 ay önce evlendim siteden ev aldık ama evimiz hala peyzaj çalışmasında diyip bizi oyalıyor 2 aydır gezip duruyoruz orda burda kalıp duruyoruz ve şuan 4 ay daha ileri atılıyor ev eşim annemlerde kalalım onlar da anne anneme geçicek diyor ama ben artık kendi düzenim olsun istiyorum kendi yatağımda yatmak istiyorum bu süreçte kiraya geçsek 4 ay için gereksiz geliyor evet ama uzayadabilir bu tarih çok kafam karışık yardım plase

Sıfır bina galiba ? Çünkü peyzajdan ziyade müteahhit arkadaşımız iskan alamamış gibi duruyor. O tünelin sonu da hep sinir harbine çıkıyor. Allah sabır versin.
Evet sıfır ama nedeni bile doğru düzgün söylenmiyor peyzaj çalışması diyorlar bitek peyzaj çalışması bitmeden dairelere kimsenin geçmesine müsade etmiyorlar ve aylardır tarih atılıyor

Evet sıfır ama nedeni bile doğru düzgün söylenmiyor peyzaj çalışması diyorlar bitek peyzaj çalışması bitmeden dairelere kimsenin geçmesine müsade etmiyorlar ve aylardır tarih atılıyor

Bana kalırsa uygunundan 1+0 bile yeter size iki kişisiniz zaten. Geçici bile olsa bir düzen edinin derim. Felaket tellallığı yapmak istemem ama eğer mevzu iskan ise biraz uzuyor. Biraz kurcalayın kesin sebep neymiş belki sıkışınca söylerler ona göre bakarsınız.

Merhaba arkadaşlar 2 ay önce evlendim siteden ev aldık ama evimiz hala peyzaj çalışmasında diyip bizi oyalıyor 2 aydır gezip duruyoruz orda burda kalıp duruyoruz ve şuan 4 ay daha ileri atılıyor ev eşim annemlerde kalalım onlar da anne anneme geçicek diyor ama ben artık kendi düzenim olsun istiyorum kendi yatağımda yatmak istiyorum bu süreçte kiraya geçsek 4 ay için gereksiz geliyor evet ama uzayadabilir bu tarih çok kafam karışık yardım plase
Evin iç tadilatı bitmedi mi ?

Bildigim kadariyla sirket size baslangicta taahhüt ettigi teslim tarihinde -herhangi bir sebepten ötürü- daireyi teslim edememisse kira desteği, tazminat vs adı altında bir odeme yapmak zorunda. Imzaladiginiz satış sozlesmesini inceleyin, gerekirse bir avukata danışın. En azindan zararinizi tazmin eder, bu surecte de esyali kiralık, otel gibi secenekleri hakettiginiz o ucretle karsilamis olursunuz.

X