Yeni Acemiler Buraya

yok ya gelinle aram kötü deil ama annemi kaybedeli uzun zaman oldu ve ben tek başıma yapıyorum herşeyi evde bide onun kaprisini nazını çekmek işkence yardımcıda olmuyo bide doğurursa tam bulurum belamı

canım bak sana bie tavsiyede bulunacağım şimdi senin yapacak bir şeyin yok demi mecbursun yani o zaman iyilikle suratını asmadan yap bayan kapris deme birgün lazım olur bak canım şimdi onu sevmiyorsun ona iyiğiniyap güzellikle sonra sana borçlanır. borçlu insan ne yapar ya hiç unutamayacağı yardımı yapar ki senin buna ihtiyacın var yada gerçekten kötü biridir karşılığında gıçıklık yapar sende bunu kullanırsın ondan kurtulmuş olursun ama senin yerinde olsam sonuna kadar canım çıksana suratımı asmadan üstüme düşeni yaparım bak annen yokmuş belki allahın sana bir hediyesidir bu.denemeden asla bilemessin belki hiç bilmediğin bir yenge tanıyacaksın belki çok iyi biridir sen görmemişsin hiç böyle düşündünmü bir de bu pencereden bak

canım 21 yaşındayım 10 yıldır eve ben bakıyorum kardeşmi ben büyüttüm biride bana baksada sevap olsa iyi olurdu ama.....inan daha gelmediler ama gerilimi yetiyor yani

canım sende hayata erken atılanlardansın allah yardımcın olsun okadar kendini kasma herşey olacagına varır üzme kendini:çok üzgünüm:

canım bak sana bie tavsiyede bulunacağım şimdi senin yapacak bir şeyin yok demi mecbursun yani o zaman iyilikle suratını asmadan yap bayan kapris deme birgün lazım olur bak canım şimdi onu sevmiyorsun ona iyiğiniyap güzellikle sonra sana borçlanır. borçlu insan ne yapar ya hiç unutamayacağı yardımı yapar ki senin buna ihtiyacın var yada gerçekten kötü biridir karşılığında gıçıklık yapar sende bunu kullanırsın ondan kurtulmuş olursun ama senin yerinde olsam sonuna kadar canım çıksana suratımı asmadan üstüme düşeni yaparım bak annen yokmuş belki allahın sana bir hediyesidir bu.denemeden asla bilemessin belki hiç bilmediğin bir yenge tanıyacaksın belki çok iyi biridir sen görmemişsin hiç böyle düşündünmü bir de bu pencereden bak

evet canım gerçekten doğru söylüyor benim görümcem allah razı olsun benim dogum yaptığımda hep o baktı bana esimde yoktu bide ameliyatlıydım simdi diyorum o dogum yapınca gidip bende ona bakacam ve zorsunmadan

evet şeker dogru söylüyorsun sana katılıyorum aynı taktigi ben yaptım işe yaradı

ayy neguzel sohbet hizlı ilerlliyor kızlar ben durdukça canım biseyler istiyor inanmıyorum ya hazırki kilolarımı vermedigim gibi üstüne alacam bu gidişle

ya bilmiyorum kaç kere gittim evlerine kaç kere geldi en ufak bi yardımı olmadı onun evini de ben temizledim gidince burya gelince misafir çağırdı onuda ben ağırladım ama nazını çekebileceğimi sanmıyorum o kadar sabırlı değilim artık

X