Yeni Acemiler Buraya

ayy neguzel sohbet hizlı ilerlliyor kızlar ben durdukça canım biseyler istiyor inanmıyorum ya hazırki kilolarımı vermedigim gibi üstüne alacam bu gidişle

Benimdeee mutfaktan mümkün olduğunca uzak durmaya çalışıyorummmbilmiyorumkismile

ayy neguzel sohbet hizlı ilerlliyor kızlar ben durdukça canım biseyler istiyor inanmıyorum ya hazırki kilolarımı vermedigim gibi üstüne alacam bu gidişle

kız bir durya zaten diyetim bitti yeniden başlamak zorunda kalmayım bir yersem 9 kilomu yine almaktan korkuyom

yaa şimdiki gençlik niye bu kadar uzun süre birliktelik yaşıyorlar hiç anlamıyorum okul yüzündenmi

EWt hem okul hem askerlikk falan filan işteee:gitme:
Bende uzun flört etmek istemezdim ama şartlar maleseff:çok üzgünüm:

adamın biri komşunu ağacına çıkmış erik koparıyormuş kadında cama çıkmış.huuu adam utanmıyormusun erikleri koparmaya demiş . adamda sinirli bir şekilde kadına suuuus gir içeri si....rim seni demiş kadında ona... hele şuna bak hem erklerimizi koparıyor .hemde yalan söylüyor demiş

kutla canım sen yirmi yaşında değil miydin birinci sütten kesilmeden ikinci niye bacım

kiz ben çocukları cok severim hemde çevremde cok görüyorum 1. den sonra bekleyelim derken hiç olmuyor bende ondan korkuyom kızım yanlız çok sıkılıyor bereber oynayarak buyurler

adamın biri komşunu ağacına çıkmış erik koparıyormuş kadında cama çıkmış.huuu adam utanmıyormusun erikleri koparmaya demiş . adamda sinirli bir şekilde kadına suuuus gir içeri si....rim seni demiş kadında ona... hele şuna bak hem erklerimizi koparıyor .hemde yalan söylüyor demiş

aayyy oda istiyor yanı

X