Yeni Acemiler Buraya

yok ya gelinle aram kötü deil ama annemi kaybedeli uzun zaman oldu ve ben tek başıma yapıyorum herşeyi evde bide onun kaprisini nazını çekmek işkence yardımcıda olmuyo bide doğurursa tam bulurum belamı

yok ya gelinle aram kötü deil ama annemi kaybedeli uzun zaman oldu ve ben tek başıma yapıyorum herşeyi evde bide onun kaprisini nazını çekmek işkence yardımcıda olmuyo bide doğurursa tam bulurum belamı

öylemi üzüldüm başın sagolsun bende annemi kaybettim bilirim yani acısını allah yardımcın olsun:çok üzgünüm:

ayy canım gercekten isin zormus ama lohusaya bakmak sevap diye biliyorum

canım 21 yaşındayım 10 yıldır eve ben bakıyorum kardeşmi ben büyüttüm biride bana baksada sevap olsa iyi olurdu ama.....inan daha gelmediler ama gerilimi yetiyor yani

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…