Yeni Acemiler Buraya

ben hiç iyi değilim hatta bunalımdayım abimlerin bebği olcak yakında ve burda olcakmış oğum ve bizde kalacakmış gelin ve ben mahvoldum

senin selamı söyledim güldü bakalım belkı birşey demez o çağılmazsa gitmeyecem işi yok benimle yatsın yanı demii

elicim allah nasip ederse marta istanbula gelecem vaktim olursa senle tanışmayı çok istiyorum kardeşimin nişanlısı orda ataşehirde gelini görmeye gelecegiz :teytey:

aslında bende istanbula gitmeyi çok istiyorumbenim sulale orda ama bakalım kismet

kızlar gerçekten çıldırmak üzereyim daha bebek gelmeden bebişiği geliyo benim odama doğunca ben odadan kovuluyorum bilg.benim odamda çıldıracam valla alsanaalsanasmile

kızlar gerçekten çıldırmak üzereyim daha bebek gelmeden bebişiği geliyo benim odama doğunca ben odadan kovuluyorum bilg.benim odamda çıldıracam valla alsanaalsanasmile

kiz sende kiskanıyormusun yoksa ayy kıyamam ne güzel iste bebekler çok tatlı olur keske biri dogursada sevsem

İyi geceler kızlar
Ben siteye yeni üye değilim ama sohbetinize katılmak isterimmm eğer kabul edersenizzz:kedi:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…