Yeni Acemiler Buraya

bu başkasına yazdığım yazı devamını bulayım bir dakika

devamı bu

ya ben yazıyı tam olarak okumadan bişety anlamadım ha ben şöyle yapsın böyle yapsın demiyorum tabi ki kendi hayatıda ama eşi bile hissediyosa gerginliği sevgiden çok saygı olmalı diye düşünürdüm ben olsam...yanlış anlaşılsın istemem kesinlikle hani tartışma olsun diye değil söylediklerim

tabıkı kendini ezdirmesin bende diyorumkı söyleyiş tarzı yumuşak olsun eğer kavga gibi olmasın masum msum yapsın işini zaten susmak olmaz ama şeyten ona ağır şeyler söyletiyordur deseki siz boyle yaptınız ben kırıldım çok güzel olur ama bence leyla da karşılık veriyo onların seviyesine düşmeden yapsın yapacagını o düşmezse onlar çıkar

ha tamam bencede öyle abla ama bilmiyorum doğrumu hissdiyorum ama her annenin erkek çocuguyla özel bi bağı var paylaşmak istemiyo az da olsa hissediyorum bunu çevremden belki öyle bi durum olabilir?

yok canım ya ne karsılık vermesi hep susuyordum gözlerinin önünde ağladım içime attığımdan hala devam ettiler tabiki bende konusuyorum dedigimde kırıldığım seyleri söylüyorum öyle kesinlikle kavga eder sekilde söylemem sonuçta dayımla yengem

bu arada leyla abla mı diyim kaç yaşındasın ki bide merak ettim kaç yıllık evlisin abla

ha tamam bencede öyle abla ama bilmiyorum doğrumu hissdiyorum ama her annenin erkek çocuguyla özel bi bağı var paylaşmak istemiyo az da olsa hissediyorum bunu çevremden belki öyle bi durum olabilir?

evet doğru var paylaşamıyorlar bizim gelinimiz nişanlıyken ben annemi alıştırmaya çalıştım annem halaen paylaşamıyor ama karışmıyor annem çok iyibir kaynanadır gelinimi zde ondan çok memnun işten arayı ben buluyorum onun için görümceyi sordum gelinin bir sıkıntısı olunca dedim sen annem yüz göz olma bana de haberim yok gibi hallerim annem de sorunu olunca ban söylüyor arayı buluyordum artık hiç gerek yok maşşalh aralarından su sızmıyor darısı sizlerin başına

bu arada leyla abla mı diyim kaç yaşındasın ki bide merak ettim kaç yıllık evlisin abla

sende nişanlısın allah kolaylık versin biz gelin aldığımızla annem bütün eltilerine dediki bakın yeni gelin geliyo daha bizi tanımıyor ona 2 sena müsade etin kalbını kırmayın yeniyken kafaları karışık olur dedi mervecim sen bilki kafan karışacak kendi çızgini asla bozma

amin canım yoksa ben çok isterim içten anne diyebilmek benim kaynanam kızların doldurusuna geliyor sohbet etmeyi beraber bi seyler yapmayı bak ğeldiler 15 gün beraber kaldık 1 dediklerinide 2 etmedim güler yüzle karsıladmsanki kayınbabam biraz degisti gibi ama kaynanam daha evlenmeden kızlarım iyi derse bende iyi derim kötü derse bende kötü derim diye ama kızlar kıskanç iste

valla canım mutluluğun sırrı görümce aranı hoş tutmaya çalış sen yaparsın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…