Yeni Acemiler Buraya

valla canım sen onlara bu cesareti vermişsin belliki seni uzmek tek eğlenceleri olmuş canım senin yerinde ben olsan ben yaşasam hiç onları mutlu etmem elbette kafama takarım üzülürüm ama bunu belli etmem bak sen anlatıyorsun iyihoş ama bide senin tarafını anlat mesela üzüldün kızdın sonra ne yaptın bunu merak ettim ilk ne zaman bozulmaya başladı anlatsana

yok görücü usulu desem degil ask desem degil ama suan eşimi çoook seviyorum sagolsun hiç ezdirmez beni benim kaynanam esim yokken laf sokar çunkü esim izin vermez

yani yengen aslında kaynanan yabancıda değil annenlere falan da gitmeni istemiyomuş garibime gitti nasıl böyle cahil oluyor insanlar

ilk ben nisanlıyken görümcelerimde bozulma oldu kıskançlık falan ilk baslarda hiç sesimi çıkarmazdım hep içime atar sessizce ağlardım daha sonraları baktım devam ediyor esime dedim o kızıyordu ama onunu olmadığı yerde yine laf sokuyorlardı sonra esime dedim esimde hiç ezdirme kendini karsılıgını ver sen konusmazsan hep devam ederler derdi

bende kendiler açınca lafı bende konustum sustular aradan biraz zaman geçince yine açtılar konuyu bende açtım agzımı sustular bu sefer ben susmadım konustum konustum bıktılar bimdi o kadar kalmadı uzaktan laf sokuyorlar bende aldırmıyorum bile gittigim zamanda açık acık söylüyorum böyle demissiniz diye

kaynanam benim icin soguk diyor aldığına pismanmıs esime derken duydum hatta ablama o olacana sen olaydın bile demis kız nisanlısının yanında ne diyecegini bilememis

biz bu konuları tuba ile baya konuşmuş tuk keşke ogün olsaydın aile bağları hakkın da bak canımşimdi bu gün bir karar ver deki artık beni üzmelerine izin vermeyecem bak canım bir kız yeni evlendiğinde psikolojısı bozulur kendimden biliyorum herşeyi yanlış anlarsın dersinki bak laf çaktırıyor bak beni istemiyorlar bak bende yaşadım boyle şeyleri ama dedim ben bunları değiştirecem kızlardan başladım şimdi ailenin en küçük geliniyim ama çok seviliyorum bak artık kendi kendini yemeyi bırak dediklerimi yapacaksan devam edeyim

yok canım bunlar degismez enbüyük görümcem çook uzakta 3senede bir geliyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…