Yeni Acemiler Buraya

çanım biuzim burda hep kızlar 17 23 arası gider ben uzun boyluyum birazda olgun olunca çok isteyenim geldi sen de 100 ben diyim200 okadar yani en sonunda dayımgil oglu için deyince annemgilde iyi olur ahlagini biliyoruz dedi bende olur dedim oldu yoksa gerçekten bayagı erken gittim sen nerelisin

yok canım ya ne karsılık vermesi hep susuyordum gözlerinin önünde ağladım içime attığımdan hala devam ettiler tabiki bende konusuyorum dedigimde kırıldığım seyleri söylüyorum öyle kesinlikle kavga eder sekilde söylemem sonuçta dayımla yengem

amammmm o zaman takma kardaşım üzme kendini uzak dur başın rahat olsun sen eşin ile mutluysan mesele yok inadına mutlu ol madem kıskanıyorlar bırak kıskansınlar :lepi:

ya antep gençleri öyle gerçekten bizim iki katımız oluyolar:) burda kızlar daha minyon tipli o yüzden tabi şöyle bi durum var mesela ben 1.sınıfatyım daha okul bitmeden evlilik yasak ailem kabul etmiyor askerlik şu bu derken 25 olcak sanrım evlendiğimizde

eee sizin eşleriniz evde değil mi siz burda ne arıyosunz ben olsam hiç yanından ayrılmamm kaydirigubbakcemile3

hadi şimdiden başla kurtul burda bile seni rahat bırakmıyorlar içindeki sesleri artık sustur kendine zarar verme sen kendine değer verkş başkasıda versin onlarla lafa girme ne diyorlarsa kafana takma dedim beni kimse mutsuz edemez gül geç

suan zaten öyle yapıyorum aldırmıyorum zoruma gittigi zaman su zoruma gitti diyorum kendilerde aldırmiyor bende aldırmıyorum

yapma yaa yıkma hayallerimi şimdiden :sinifsinif: sen daha yirmi yaşındasın bide sen böyle dersen diğerleri napsınn

X