Yeni Acemiler Buraya

abim ilk olduğu için çok şımartılmış şimdide onun ilk çocuğu istiyoki emin ellerde büyüsün...belki eşinin bebeğede zaman ayrmayacağını bildiği için istiyo beni bilmiyorum yani amaç ne

enson yaptığım tepsini tamamına serdi hatta kenarlarını biraz yükseltidim taşmasın diye yani içine bir tepsi gibi yaptım sonrada içini koy uzun uzun şeritler yap rarlarına biraz boşluklarla çapraş koy ayy bide kek gibi kes yumurta akı sür sonra fırına koy çok güzel olyor kolat gelsin canım

ay ne biçim bi insan bu yok artık be abinde çok düsüncesizmiş karısıa laf geciremiyomu nasıl izin veriyo siz gittiginizde odasına kapanmasına falan bir set söyliim mi is abinde bitiyo onun arayı bulması lzaım istese sana nasıl emir veriyosa onu da bi şekilde muma cevirir yani

ya canım işte bizimki ne kadarda haklı olsa kadın masum kalıyor addam ne yapsın karısından yana aslında merve biraz kibar olsa abisini ruhunu okşasa kız kardeş olsa erkekler hep masumdan yanadır bu durumda karısı masum gözüküyor karısı muhtaç ama kız kardeş kötü ona bakmıyor demi merve artık ne yapacağını biliyorsun o senin abin onu hatırlamasını sağla

kızlar benden bu kadar zamanımı aştım bile hadi iyi geceler kendinize iyi bakın öptüm

canım şimdi tamam desem eylülde beni götürür emin ol ve herkeste kendin istedn der ses çıkarmaz yani gerekirse dicem çocuk planı yaparken bana mı sordnuz neye dayanarak benim bakacağımı düşündünüz gerekirse hatırlatacağım şeylerde olacak abime ama gerilmeden olsun istiyorum..yarın netleşir heralde

saçımı boyadım ve pişmanım ikinci kez boyadım ilkinde boyadadr sorun diye düşündüm şmdi anladım ki alerji offf:KK43:

canım bende kaçıyorum en iyisi bi duş alayım yoksa kaşıntıdan ölecem yarın yine görüşürüz iyi geceleropuyorumnanaktan

canım şimdi tamam desem eylülde beni götürür emin ol ve herkeste kendin istedn der ses çıkarmaz yani gerekirse dicem çocuk planı yaparken bana mı sordnuz neye dayanarak benim bakacağımı düşündünüz gerekirse hatırlatacağım şeylerde olacak abime ama gerilmeden olsun istiyorum..yarın netleşir heralde

son bir şey diyecem kapatacam canım bak böyle yaparsan bir gün kimse yanında olmaycak yanlız kalacaksın bak tamam böyle yapmak istiyorsan tamam ama bana söz ver son ana kadar kibarlığını bozmayacaksın peki peki de bırak onlar bütün içlerindekileri döksün sen sustukca asıl niyetleri ortaya çıkar belki hepsin seni kötü duruma koyacak bir plandır belki yengen aslında senin yok demenin karşısında bak görüyormusun diyecek belki gerçekten seni götürmek istemiyor abin istiyor kendi rahatı bozulur yengenin ama senintavır yapman yengenin ekmeğine yağ sürecek senin abinle olan bütün ipleri tamamen koparacak bak canım son ana kadar bekle hıı baktın sen haklısın caresi yok konu kapanmaya yakın kendi sözlerini söylersin ama yinede bu nu değilde başka etkili bir şeyler bul bu kötü ya çok basit ne biliyim mesela kendinize kaç kişiyi kurban ettiniz de bebeğiniz ben babam kardeşim hati herşeyi geçdim bebeğinize nasıl kıyacaksınız yada daha etkili bir şeyler bul yukarıda yazdığını deme o seni daha kötü eder deme bence hadi allah yardımcın olsun

X