Yeni Acemiler Buraya

yaa o insanla alakalı çok soğuk biri değilim hatta çok çabuk kaynaşırım insanlarla ama onu sevmiyorum o kadar soğuttu ki kendinden...ve çok ukala hiçbişey olmayıpda çok şey olduğunu zannedenlerden en nefret ettiğim şey ve sürekli bana laftada kalsa müdahale etmsi yorum yapması sinir ediyo şimdiden stresten alerji oldum valla..

yaa o insanla alakalı çok soğuk biri değilim hatta çok çabuk kaynaşırım insanlarla ama onu sevmiyorum o kadar soğuttu ki kendinden...ve çok ukala hiçbişey olmayıpda çok şey olduğunu zannedenlerden en nefret ettiğim şey ve sürekli bana laftada kalsa müdahale etmsi yorum yapması sinir ediyo şimdiden stresten alerji oldum valla..

senin söylediklerinin aynısını kardeşimden dinledim 4 sene boyunca alttan almaya bak canım abinin eşi nede olsa çok zor bir durum biliyorum neyse yarın konuşalım iyi geceler

ya canım senle konuşmayo çok isterim şuan kızları yatıracam ve mam yapacam 5 dakika bakalım dedim sidede sorun varmış yazamıyorum siliniyor zor girdim zaten mesajlarım acılmıyor sendede varmı canım

X