Yeni Acemiler Buraya

ay çok teşekkür ederim, denedim bu sefer oldu sanırım, kolaymış gerçekten :)

bende yeniyim okuduğum yazılarda baktım herkes birbirini tanıyo dışlanmış gibi oluyo insan ya

kızlar ben bu gece oturabilirim ama şimdi biraz işim var ama mutlaka bakacam haberiniz olsun

kimse yok ee canım ne var ne yok neler yaptın görüşmeyeli bende çok yoğundum birde eşim gece konuşmama kızıyordu bu gün izin aldın gündüzde işim oluyordu öyle arada bir iki dakika bakıyorum işte ee anlat sende ne var ne yok

napıyım ya evdekilerle aram iyi değil erkek arkadaşımla da iş konusunda tartııp duruyoruz çok kıskanç delirmek üzereyim bu ara

yok canım olmazlar yani abim zaten hiçbir koşulda olmayacakda ..diğerleride daha erekn bi yıl daha beklyin dediler

hayırlısı bende artık öyle diyorum iş bakıyorum bu ara brzda kendi hayatımı kurmak adına bakalım...

aslında senin dediğne ben katılıyorum ilişkide arayı fazla uzatmamak lazım dört yılı doldurduk ama hala resmi bişey yok sinir oluyorum

çok iyi yaparsın hep kafanda rahat olur inşallah istediğin gibi bir iş bulursun peki işe girersen ev ne olacak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…