Yeni Acemiler Buraya

ya onu konuştum idare edecekler artık babam zaten zor bi insan değil kardeşim tek sorun onuda yan tarafta amcamlar oturuyo onlara emanet edicem bi şekilde idare edecekler yoksa ben kafayı yicem bide abimle eşi gelecekki iyice delirmeden kendime bi yol çizmem lazım

önce kendin kendini düşünürsen herkes sana saygı gösterir önce sen kendine değer vereceksin iyi kendine kararlar almışsın bu bir adımdır evden uzaklaşırsan evlenme konusuda hızlanır senin yokluğuna biraz alışsınlar

bencede çünkü artık bende yoruldum herkes tarafından bi yerlere çekiştirilmekten bu evin anne rolünü üstlenmekten yoruldum biraz da kendi hayatıma bakmam lazım

benimkide iyi çalışıyo okuluna gidip geliyo beni mutlu etmeye çalışıyo.22 mart yıl dönümümüzdü yüzük almış:) ama tabi onun yanında takabiliyorum ancak ama olsun

ne güzel çok sevindim seninki sabırlı çıktı aferin çocuğa nasıl bir iş arıyorsun

valla canım nere olursa gircem yasekter faln maliye bölümnde okuyorum zaten gelecek yıl kendi bölümümle bi yerlere girerm bu yıl idare etsem yeter bana

inşallah güzel bir iş bulursun .hııı toplandık allah bozmasın hadi eee özlen ne var neyok

X