Yeni Acemiler Buraya

meraba mesjını yeni gördüm sorrander özelden msj atamadım doğum yaptım 20 gün oldu pek internete giremiyorum. Bende endometriosiz vardı bekarlığımdan beri. Doktorlar ısrarla çocuğun olmaz dedikçe ben hamile kaldım.yazılarımız hepsini okursan neler yaşadığım yazıyor. Kafana takma inşallah herşey yoluna girir.Ben hiçbir şey yamadım sadece kafam rahattı doktorlarad şaşırdı hep.Kendinize iyi bakın

ama ben geldim yoksunuz ya ben artık gece takılamıyorum ama aklım hep sizde hepinizi öpüyorüm merve kutla özlem ve yeni arkadaşlar bir türlü bir araya gelemedik iyi geceler

bari bir saat koyalım çok geç olmasın bulşalım o saate bende özledim herkesi öpüyorumŞeniz

merhaba, ben de size katılabilir miyim? çok çok yeniyim, hatta ilk mesajım bu, sitenin işleyişini de pek anlayamadım ama :/

kızlar bende varım ne zaman diyorsanız bir bakarız ben hiç musait olmuyom bu aralar kızlar hasta ama bakalım belki girebilirim bye bye

arkadaşlar bence fazla gec olmasın benim eşimde istemiyor saat 10.30 nasılo size uygunmu veya size hangi saatler uygun yazında kararlastıralım artık nazarmı degdi neoldu anlamadım valla

Hoşbulduk kızlar, yeni olduğum icin şu alıntı işini beceremiyorum pek kusura bakmayın :)
ben cemre, 21 yaşındayım, uzun zamandır kadınlar kulübüne girip okuyodum sonunda dedim üye olayım ben de, dün katıldım aranıza baktım yeni acemiler buraya diye bi konu var, dedim burası tam benlik :)
teşekkür ederim gercekten cok sıcak bi karşılama oldu, hic kimseyle tanışamicam konuşamicam diye endişelenmiştim biraz:)

Hoşbulduk kızlar, yeni olduğum icin şu alıntı işini beceremiyorum pek kusura bakmayın :)
ben cemre, 21 yaşındayım, uzun zamandır kadınlar kulübüne girip okuyodum sonunda dedim üye olayım ben de, dün katıldım aranıza baktım yeni acemiler buraya diye bi konu var, dedim burası tam benlik :)
teşekkür ederim gercekten cok sıcak bi karşılama oldu, hic kimseyle tanışamicam konuşamicam diye endişelenmiştim biraz:)

canım alıntı yapmak için kimin yazısını alıntı yapacaksan onun yazısının altında alıntı yap yazar ona tıkla eger fazla alıntı yapacaksan yanındakine tıkla her almak istedigin yazının sonra en sonunda tekrar alıntı yapa tıkla yaz böyle kolay bişeyi yok yani

X