Yeni Acemiler Buraya

kız ben kimsenin karşısından bişey konuşmam şimdide zaten ona sinirlenitomya niye söylemedim diye

Zaten ağzının payını vermediğin için üzerine üzerine gelirler ağzının payını verecenki apışıp kalacaklarrkaydirigubbakcemile3

komediden şaşmam kızlar sonra evde tek kalıyorum olmuyo korku filmi bizim evde yasak esime dahi izletmiyom sadece komedi aksiyon

son durakda çok güzel bizde 4 izledik yine güzel merve korku paranormal akdivite diye bir flim var izleyenler sinamada altlarına kaçırmışlar bu yılın en iyikorku flimi seçilmiş internette var bizde yarın izlemeyi düşünüyoruz

son durakda çok güzel bizde 4 izledik yine güzel merve korku paranormal akdivite diye bir flim var izleyenler sinamada altlarına kaçırmışlar bu yılın en iyikorku flimi seçilmiş internette var bizde yarın izlemeyi düşünüyoruz

ya evet hatta izleyen bi çocuk felç geçirmiş...ama benim arkadaşlarım gitti bizde gidecektik ama çok basit dediler kararsız kaldım :sm_confused:

Wooovvvvvv ben o filmi muhakkak izlemeliyimmm:lepi:

bende ilk defa duyuyorum nasıl bi filmalkisalkisalkis

izle yorumunu bekliyom zaten o adamın her flimi güzel ayyy bide not seni seviyorum :kedi:[/QUOTE]

Not seni seviyorum u bi kaç kez tv de verdilerrr boshayallersmile

kız nereye arkadaşlara iki kelime öğrette git:) cahal kalmasınlar

kız kocam bekliyor küstü zaten uyumuyorda televizyon izliyor gitmeliyim yani evlenince anlarsınız koca insanın güneşi güneşimin işiği sonmesin cahil kalmazlar elif ablaları var ne bilmek istiyorsalar hazırlasınlar ben onlara anlatırım

ben öğretemem bilgilerimi doğrulamam gerek önce:) test edip onaylamam lazım:)

Ooohooooooooakannehir
kız kocam bekliyor küstü zaten uyumuyorda televizyon izliyor gitmeliyim yani evlenince anlarsınız koca insanın güneşi güneşimin işiği sonmesin cahil kalmazlar elif ablaları var ne bilmek istiyorsalar hazırlasınlar ben onlara anlatırım

Gitt gittt kocanı bekletmeeee hadeeeeeeeaklinialirimsmile
Canım benimmm saolllŞeniz

X