Yeni Acemiler Buraya

kızlar sabah olan olaya hala sinirliyim beni yatıştırsanıza

Hangi olaya benim olaydan haberim yok anlat hele biiifisfisfis

yada dilaycım annene veya ablana sormadığın çekindiğin sorular varsa sor elif e ne biliyim hareket gelsin

Yok kız sorarım annemlerede şimdi aklıma gelmiyoo elife ne sorsam ne sorsamm ne biliyimm en iyisi düşüneyim sonra sorarımm yerimseniben

aslında soracak birşeyler vardirda çekiniyorsunuz neyse aklınıza bir şey takılırsa sorarsınız bu arada zamanım bitiyor

kız ben hiç anlamıyorum ya gülmek eğlenmek varken kafalarına birşey takmasınlar .tabiki herkesin kafasına bir şeyler takılır aman ne takacam de gitsin

kızsabah erken saatte 8.00 8.30falan uyuyorum zilim calmıs turk telekomdan gelmişler zilin sesi kulagıma geliyor ama ruyamda calıyor zannediyom kalkamadım adamda bayagı zile basmış bi uyandım zilim calıyor kimo dedim erkek sesi gelince pijamalarımlayım diye 1dk dedim uzerime bişey alıyordum ust katta oturan kadı cıkmış bana laf söylüyor acsana kapını acsan neolur yani adam zile basıyor adam senimi yiyecek bukadarda mikropluk olurmu diyor benim için adamada acmazlar kalırsın kapıda diyormuş actım ben adamla konuşuyorum ordan bizi dinliyor eve göceli 2 ay oldu ama kadın geldigi gunden beri huzursuzluk komayıp cıkardı

kız ne anlatıyım herkes susmus bekliyor heyecanlandım utandım kızlar dilay sanada söyleyim merve biliyordur bir flim var mutlaka izle. kadın aklı,erkek aklı .diye çok güzel komık bak evde kimse yokken yada arkadaşlarınla izle harika romantik komedi kızlar siz izledinizmi

evet ya muhtemeln izlemişlerdir kızlar arsında onu bilmeyen nadirdir biz okuldan kaçıp arkadaşta izlemiştik onu izleyinn:)

kızsabah erken saatte 8.00 8.30falan uyuyorum zilim calmıs turk telekomdan gelmişler zilin sesi kulagıma geliyor ama ruyamda calıyor zannediyom kalkamadım adamda bayagı zile basmış bi uyandım zilim calıyor kimo dedim erkek sesi gelince pijamalarımlayım diye 1dk dedim uzerime bişey alıyordum ust katta oturan kadı cıkmış bana laf söylüyor acsana kapını acsan neolur yani adam zile basıyor adam senimi yiyecek bukadarda mikropluk olurmu diyor benim için adamada acmazlar kalırsın kapıda diyormuş actım ben adamla konuşuyorum ordan bizi dinliyor eve göceli 2 ay oldu ama kadın geldigi gunden beri huzursuzluk komayıp cıkardı

Ayy heryerde bu tip insanlar var demek ki o ne ne oluyorsa :mymeka:kötükedihüso

kız ne anlatıyım herkes susmus bekliyor heyecanlandım utandım kızlar dilay sanada söyleyim merve biliyordur bir flim var mutlaka izle. kadın aklı,erkek aklı .diye çok güzel komık bak evde kimse yokken yada arkadaşlarınla izle harika romantik komedi kızlar siz izledinizmi

Alla alla hiç duymadım o filmifisfisfis

Alla alla hiç duymadım o filmifisfisfis[/QUOTE]
bende ilk defa duyuyorum nasıl bi filmalkisalkisalkis

kız sen buna mı kızdın bırak kudursunlar sen kendini bozma ona sadece deki beni kendinizle bir tutmayın lütfen ben insanım uyula kalmış olabilirim (yani siz insan değilsiniz olur )eve gider kadın bu bana ne demek isteti diye düşünür durur bulamazda :lepi:

canım geçen yıl mıydı neydi çıktığında yanlış hatrlamıyosam 2009 yapımı ya romantik komedi tarzında çok film yapılmıyo film alırken dikatimizi çakmişti bizimde benm en sevdiğim tarz bide korku severim

Alla alla hiç duymadım o filmifisfisfis
bende ilk defa duyuyorum nasıl bi filmalkisalkisalkis[/QUOTE]

Sanırım kadınlar duygusallığa önem veriyo erkekler de şeye herhalde öyle miiikaydirigubbakcemile3

kız sen buna mı kızdın bırak kudursunlar sen kendini bozma ona sadece deki beni kendinizle bir tutmayın lütfen ben insanım uyula kalmış olabilirim (yani siz insan değilsiniz olur )eve gider kadın bu bana ne demek isteti diye düşünür durur bulamazda :lepi:

kız ben kimsenin karşısından bişey konuşmam şimdide zaten ona sinirlenitomya niye söylemedim diye

canım geçen yıl mıydı neydi çıktığında yanlış hatrlamıyosam 2009 yapımı ya romantik komedi tarzında çok film yapılmıyo film alırken dikatimizi çakmişti bizimde benm en sevdiğim tarz bide korku severim

Yarın son durak filmi var izle o zamannkaydirigubbakcemile5

X