Yeni Acemiler Buraya

ya :) elifcim banada balıkla başak anlaşamaz hiç dedin inanamadığım halde araştırdım tamamiyle birbirini tamamlayan iki burçtur çünkü ikisininde birbirinden öğreneck çok şeyi olur vs vs yazıyodu...yani burç olayını geç dilay sadece kırıldığı için inatçı ki o herkeste olur....yanlışsam söyle dilay çünkü anladığım kadarıyla huylarımız benziyo

ya :) elifcim banada balıkla başak anlaşamaz hiç dedin inanamadığım halde araştırdım tamamiyle birbirini tamamlayan iki burçtur çünkü ikisininde birbirinden öğreneck çok şeyi olur vs vs yazıyodu...yani burç olayını geç dilay sadece kırıldığı için inatçı ki o herkeste olur....yanlışsam söyle dilay çünkü anladığım kadarıyla huylarımız benziyo

Ewt kırıldığım için çok zoruma gitti halende kırgınım çok zor gönlümü almasıııalsanaalsanasmile
Bu burçlarda yükselende etkiliyoo

kzlar o zamn ben astrolojiyle ilgili bi ktapta makalede okumuştum astrolojiye göre dolunay gecesi olan ilişkiden doğan bebekler erkek doğarmış..bence bu ihtimal ne kadar doğruysa burçlarda o kadar doğru yani belki %50 etkiler insan hayatının ama tamamını etkileyeceğini düşünmüyorum

ya canım ben kendi etrafımdakilere göre burçları yorumluyorum ikiniz için bir şey demedim sadece balık erkekleri romantik erkeklerdir çok güçlü kadınlar olmazsa evlendiği kadını biraz üzerler yani herşeyi toparlamak sana kalıyor birde hani senin durumun daha askere gitmemiş olması okul evlilik.biraz zor onun için başkalarınıda düşün sillip atma dedim ama sen başkasını düşünmüyorsun diye sustum.yani aile durumuna göre benim kendi fikrim 2 sene çok bir zaman diye dedim yanı anlaşamazlar demedim balık biraz zor bekarken erkek evlendiktenden sonra çocuk olurlar hep uğraşmak zorunda kalacaksın diye yol yakınken dön dedim sadece yıllar sonra elif demişti dersin dedim

eee sende sorda guzin abla cevaplasın

Ayy ne sorsam kii:sm_confused:
Hiçte merak etmiyormuşum hiç bişeyiii demekkaydirigubbakcemile3
Siz anlatınn yaa bendne öğrencek çok şey var diyodunuzzzzaklinialirimsmile

kzlar o zamn ben astrolojiyle ilgili bi ktapta makalede okumuştum astrolojiye göre dolunay gecesi olan ilişkiden doğan bebekler erkek doğarmış..bence bu ihtimal ne kadar doğruysa burçlarda o kadar doğru yani belki %50 etkiler insan hayatının ama tamamını etkileyeceğini düşünmüyorum

aynen bende inanmıyorum sadece tesaduften ibaret oldugunu dusunuyorum

burçlar doğru ama anne baba ahlak değiştiriyor.birde her burçun ikitarafı var mesela aslan burçu yarısı soğan sarımsak asla yemez biri yemiyorsa sorun ben aslan diyecektir yiyen aslanlar fenadır .yemiyenler zeki ve iyidirler .mesela koçlar çaylarına asla şeker atmaz bunu zayıflamak icin değil sevmezler işte böyle ben hiç danımatığım kişiyi karşıma koy hemem burçunu bilirim

yada dilaycım annene veya ablana sormadığın çekindiğin sorular varsa sor elif e ne biliyim hareket gelsin

X