Yeee, dengele, zayıflaa

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Canım benim hoşgeldin.
Kortizon sebebi ile sismek kötü gercekten ben de yaşadım onu. Gider ama gidiyor irade gerekli sadece
Inşallah canım benim sorunum yemek yiyerek kilo almak olmadı sorun ilaç ve kortizon iğneleri yüzden kilo aldım keşke yiyerek kilo alanlardan olabilseydim

E Elif_Eylul 1 ay önce ayrılmıştım sağlık sebebi yüzden tekrar araniza gelebilir miyim beni kabul eder misiniz acaba
Ben seni sonradan hatırladim
Tabiki aktif olucaksan gelebilirsin yarin tartını atarmisın kaydedeyim

Tabiki aktif olucaksam gelebilirsin yarin tartını atarmisın kaydedeyim
Kusura bakma bende damdan düşer gibi ben geldim diye yazdım ama çok mutluyum buraya geldim için tabiki aktif olcam yarın atarım tartı resmimi ama korkuyorum ya iğne ilaçlar mafetti beni

Tabiki aktif olucaksam gelebilirsin yarin tartını atarmisın kaydedeyim
Kusura bakma bende damdan düşer gibi ben geldim diye yazdım ama çok mutluyum buraya geldim için tabiki aktif olcam yarın atarım tartı resmimi ama korkuyorum ya iğne ilaçlar mafetti beni

BolYemeyinnnn yerseniz şişko olursunuz

60 kiloyum kilo almak için her türlü şeyi yapıyorum tıkınarak yiyorum fakat bi türlü sonuç alamıyorum
Merhaba boyunuz mu uzun neden kilo almaya çalışıyorsunuz acep ben 43 kiloyken yapıyordum ama

Dediğim gibi eşim kilo almamı istiyor bende istiyorum aslında vücudum iyi ama yüzüm çok zayıf bu yüzden
Ya bak yanlış anlama yüzün zayıfsa istersen kilo al yine olmaz .Genetik bak benim yüzüm dolgun yanak felan ordan kilo gitmez almıyorda.
Yanlış birşey yapma o senin vücuduna kilo olarak döner.
1.60 60 kiloyum diyorsun ben 50 ye inmek istiyorum hatta seninde kilo vermen gerek 52 ideal kilon benimde boyum 1.60

Son düzenleme:
Dediğim gibi eşim kilo almamı istiyor bende istiyorum aslında vücudum iyi ama yüzüm çok zayıf bu yüzden
Önemli olan senin istemen eşinin değil, ayrıca bazı insanlarda genetik yüz zayıftır. Benim de öyle, ne kadar kilo da alsam yüzüme asla almam.

Ben de haftada 3 gidiyorum yaklaşık 1.5 ay olmuştur. Ya baya fark var inkar edemem ama herkesin böyle daha dirençli bir yeri vardır ya benim de bacaklar. Aynen sen 3 ayı bir doldur sezeryan yerinden sorun yaşama sonra.
Bak bacak için dediğim gibi pilates sonu bize hoca sguat yaptiriyordu 3 set
İç bacağa o çemberi katıp yapiyorduk yap gör iç bacak kalmayacak

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…