Yeee, dengele, zayıflaa

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ben domates salatalık yemiyom ki 🤭 domatesi menemen halde yerim sadece 😬
Pişiyi de babam hayırdan almıs 🤣🤣 Allah kabul eylesin 🤲🏻
Aksam da cok acıkmıstım giriştim tavuga direk 🥴 doyurmadı yogurt yeseydim iyiydi 😕😕
Ozaman menemen olarak tüket nebilim biseyler yap iste,ben alternatifleri söylüyorum,ilk önce gözün doysun tabakta
Meyvede yesen aslinda güzel.olucak

Aslında sabrediyorum ama dönem dönem böyle acayip istek oluyor...dediğin gibi kontrolü elden bırakmadan azar azar 😌
HedeflerimiZ var doğru,ama bazende yemediklerimiz için pişman oluyoruz,aslinda tabağımiza yaptıklarimızda çok olmamak şartıyla koyup yesek,belkide aklimiz kalmıcak,diger gun dengelicez

Ozaman menemen olarak tüket nebilim biseyler yap iste,ben alternatifleri söylüyorum,ilk önce gözün doysun tabakta
Meyvede yesen aslinda güzel.olucak
Tamamen beslenmeyi değiştirmem lazım karbonhidrat yiyesim geliyor sürekli 🙄

İyi akşamlar bayanlar
Menüm
Sabah
Bir dilim tam buğday ekmeği
Peynir
3-4 zeytin
Bir domates
Bir salatalık
Çocuklardan kalan bir krep ( kalmasın bir daha yenmez dedim 🤣) ve tabi krep yanında çikolata 🤦🏻‍♀️

Öğlen yok

Ara öğün
Bir elma
Yarım dilim ekmek üstüne çikolata

Ara öğün
3-4 adet ıslak kurabiye (yapınca yiyorum işte Kız çok istedi anne yapalım diye neyse yaptım yedim de ufff)

Akşam
Sadece nohut yemeği

Şimdi 2.5 lt suyumu tüketicem inşallah biraz da spor yaparım . Verdiğim kiloyu almak istemiyorum

İyi akşamlar bayanlar
Menüm
Sabah
Bir dilim tam buğday ekmeği
Peynir
3-4 zeytin
Bir domates
Bir salatalık
Çocuklardan kalan bir krep ( kalmasın bir daha yenmez dedim 🤣) ve tabi krep yanında çikolata 🤦🏻‍♀️

Öğlen yok

Ara öğün
Bir elma
Yarım dilim ekmek üstüne çikolata

Ara öğün
3-4 adet ıslak kurabiye (yapınca yiyorum işte Kız çok istedi anne yapalım diye neyse yaptım yedim de ufff)

Akşam
Sadece nohut yemeği

Şimdi 2.5 lt suyumu tüketicem inşallah biraz da spor yaparım . Verdiğim kiloyu almak istemiyorum
Afiyet olsun canim🥰
3adet çok olmus kurabiye
Sabahta aradada cikolata var

Gecmis olsun canim 🥺
Bizde dönüyoruz doktordan
Çok geçmiş olsun M Mavi Menekse nin bahsettiği turp tarifini tavsiye ederim çok faydasını görürsün içindeki bal bardağa sızıyor o bal içiliyor tarifi vardır nette
Vazgeçemiyorum bazı şeylerden.ekmek tatlı gibi..1 hafta yemicem diye kendime söz verdim...millet 21 gün şekersiz nasıl yapıyor bilmiyorum 🤷🏻‍♀️bi de gözümün önünde börek çörek tatlı olması bazen sinirimi bozuyor 😁
Kendine daha kısa hedefler koy bence 1 hafta uzun geliyorsa 4 gün ile başla 4. Günde bu zamana kadar yaptıysam hepsini yaparım diye devam ediyor insan Kafada bitirmek şart.Ekmek tatlı göRdün mü gözünün önünde de olsa yememeye karar verdiysen istekte kalmıyor ekmek özellikle yedikçe yediren besin kilo vermek çok zor irade şart ,yolumuz uzun ama sonuca odaklanalım yaza kadar fazlalıklardan kurtulalım 🤜
Bugün menüm M MissHayaLet
1A39C2A0-DABA-46DD-BE48-A25C0BAE1400.png

Çok geçmiş olsun M Mavi Menekse nin bahsettiği turp tarifini tavsiye ederim çok faydasını görürsün içindeki bal bardağa sızıyor o bal içiliyor tarifi vardır nette

Kendine daha kısa hedefler koy bence 1 hafta uzun geliyorsa 4 gün ile başla 4. Günde bu zamana kadar yaptıysam hepsini yaparım diye devam ediyor insan Kafada bitirmek şart.Ekmek tatlı göRdün mü gözünün önünde de olsa yememeye karar verdiysen istekte kalmıyor ekmek özellikle yedikçe yediren besin kilo vermek çok zor irade şart ,yolumuz uzun ama sonuca odaklanalım yaza kadar fazlalıklardan kurtulalım 🤜
Bugün menüm M MissHayaLet Eki Görüntüle 3170918
Pazartesi alip yapıcam turpu

Afiyet olsun canım 🥰

3 Aralık menü,
Sabah iki dilim kızarmış ekmek, bir dilim peynir iki tatlı kaşığı tahin pekmez bir bardak çay.

Ara kahve.

Aksam 2 tabak mantı 2 bardak kola :bicak::eek::eek: E Elif_Eylul :eek::eek::eek::eek:
Anaaaa mantıyı yiyen benim ortiymiş 59 kg bişi olmaz bea afiyet olsun 😋

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X