Yeee, dengele, zayıflaa

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Aşırı geç saat değilse yap canım sen daha önce yapmışsın diyetisyene gidince kasına bakar öyle karar verirsin. Ağır sporlar yapma zaten hafif Leslie gibi

Sagol canım sende katıl her zaman uzaktan bakma
şimdiye kadar işten fırsat bulamıyordum 50 sayfa 30 sayfa atlıyordum hep bugün ilk defa iş yok bir bakayım dedim nevrim döndü
muhabbetiniz bol olsun

Aşırı geç saat değilse yap canım sen daha önce yapmışsın diyetisyene gidince kasına bakar öyle karar verirsin. Ağır sporlar yapma zaten hafif Leslie gibi
İnstagramda dansatölye diye birisi var kadın sadece evde spor yapıyor salona hiç gitmeden spor yapıyor sürekli paylaşımda da bulunuyor tavsiye ederim online spor günlüğüne kayıt oldum 3 hafta hergün yapıyordum. Diyetisyen yapma diyince bıraktım leslie sıkıcı geliyor

Evet canım bana da cardio ve Leslie sıkıcı geliyor sen yine de bir hafta dene bakalım ne olacak ama kas kaybı olursa zaman ayirman gerekiyor. Ben hep evde yapıyorum spor sabah aç karnına çok etkili aslında ama zaman lazım.

Ha ha hi hi ho ho
Ay cok sevindirik oldum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…