Yeee, dengele, zayıflaa

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Evet aynen diyorum ben de, insanlar çok terbiyesiz cidden. Zayıflık ve çocuk ile ilgili çok kırıcı laflar işittim ben, çocuk konusunda da kaç yıl olmuş ne tembelsiniz bir çocuk bile yapamadınız diyenler olmuştu. Yazık gerçekten. Karşıdaki üzülür diye bakmıyor kimse. Çok duyarsız bir millet olduk
Manyak mi bu insanlar ya onlara ne senin çocuğundan boş beleş konusyorlar

Bir kere sinirlenmiştim annemler bana çok gülmüştü. Çok sevdiğim bir yemek yapmıştı annem, o kadar çabuk doymuştum ki, bu ne ya bana ne ben niye doydum dedim ahhajajaj
Neden bana doyma hissi geç geliyor🥹 o yüzden mecbur yavaş yiyorum 🥸 ama mantıyı falan hızlı yiyorum ki bi tabak daha yiyebiliyim 🤪

Alışana kadar sabret 1 haftaya alışcan sonra daha fazla yapacaksın 😁🤭 sakın ağrılarım var diye ertesi günü aksatma üzerine git geçiyor tamamen 1 haftaya
Valla suan bile var. Karnim bacaklarim et kesti 🤣

Poponu da kaşı 🤣
k5436.gif

Benim yerime çok istiyorsan sen yap gerizekalı, deseydin
Kız ben birine kızmıştım iyi niyetle soruyorum diyordu, geçenlerde ikinci bebeğe hamile kaldı düşük yaptı. Çok hassastı ben çok ince davrandım ona. Ama çok hassas bi görsen, neyse bana diyor seni anlıyorum artık. Beni en çok kıran insanlardan biri oydu
Şu an arkadaşlarımıza bilenmiş durumda, diyor ki ben düşük yaptım bebekelrinnden bahsediyorlar bana nispet yapıyorlar? Kendi kendime dedim senin yaptığın neydi peki? Bana çocuğu olmayanlar abartıyo napalım Allah vermiyosa vermiyor diyodu, sürekli bebekle ilgili şeyler soruyordu, sence kaç haftalığım diye soru sordu bana ben nerden bileyim?? Nispet yapan oydu da neyse ben yine susuyorum

Bir kere sinirlenmiştim annemler bana çok gülmüştü. Çok sevdiğim bir yemek yapmıştı annem, o kadar çabuk doymuştum ki, bu ne ya bana ne ben niye doydum dedim ahhajajaj
Seni çok kınıyorum şimdi bu ne biçim mide, çok ayıp çok hımm
(başıma gelmesi ne kadar sürer :KK64:)

Kız ben birine kızmıştım iyi niyetle soruyorum diyordu, geçenlerde ikinci bebeğe hamile kaldı düşük yaptı. Çok hassastı ben çok ince davrandım ona. Ama çok hassas bi görsen, neyse bana diyor seni anlıyorum artık. Beni en çok kıran insanlardan biri oydu
Şu an arkadaşlarımıza bilenmiş durumda, diyor ki ben düşük yaptım bebekelrinnden bahsediyorlar bana nispet yapıyorlar? Kendi kendime dedim senin yaptığın neydi peki? Bana çocuğu olmayanlar abartıyo napalım Allah vermiyosa vermiyor diyodu, sürekli bebekle ilgili şeyler soruyordu, sence kaç haftalığım diye soru sordu bana ben nerden bileyim?? Nispet yapan oydu da neyse ben yine susuyorum
Boşver canim kimse başına gelmeden anlamıyor bizim millette illa aynı şeyi yaşamak gerekiyor maalesef

Boşver canim kimse başına gelmeden anlamıyor bizim millette illa aynı şeyi yaşamak gerekiyor maalesef
Aynen öyle 🙏🏻 ben eskiden çok üzülürdüm de alıştım artık. 3 yıl bitti 4 e girdik, nasip kısmet yani. Allah dilemedikçe ben napabilirim di mi🙄

Hiç kimse ama hiç kimse aynı seyi yasamadan anlayamaz sadece seni anlıyorum diyebilirler empati yoksunu insanlar 😶😶

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X