Yeee, dengele, zayıflaa

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İstenirse 6 aydan sonra ayrılabilir. Bazıları emzirme dönemi bitene kadar birlikte yatırmayı tercih ediyor. Ben de bir iki ay sonra ayırmayı düşünüyorum odaları
Ya etrafımda hep ayırmak için geç kalanlar insanlar var ve hep anneleriyle uyumak istiyor çocuklar. Ben de böyle bişey istemiyorum yerinde uyusun istiyorum. O yüzden herhalde en iyisi bişeyden anlamıyorken ayırmak
Çok sağlam piskoloji istiyor çocuk olayı cok keyfine düşkün olanlar yardım edecek kimsesi olmayanlar çok çok düşünsün derim.
Keyfime düşkünüm annemle de aram yürüme mesafesi zaten çalışacağım için mecbur o bakacak

Buna kesinlikle katılıyorum benim gibiyseniz çoook zor bir kaç sene geçireceksiniz
Her çocuk tabi ki bir değil ama maşallah benim büyük kız insanı bezdirir küçükken de aynıydı hala aynı bir yere gidince yapma demekten yoruluyorum

Her çocuk tabi ki bir değil ama maşallah benim büyük kız insanı bezdirir küçükken de aynıydı hala aynı bir yere gidince yapma demekten yoruluyorum
Benim çocukluğum bebekliğim çok usluymuş, eşim tam tersiymiş bakalım ortaya ne çıkacak

Sormaaa . İlk çocuğumda anacım vardı çok yorulmuyordum anacım benim. 2. De yalnızdım delirmediğime şükür....
He yeter 2 Allah onlara uzun ömür versin
Ziyadesiyle yetti aynen Allah hastalıklarını göstermesin ama kardeş soran hadsizler var ve yürü git lan diyorum gençliğim gidecek çocuklarla siz yapın be diyorum:))) meraklıysan yap yani ne akıl veriyon

İnşallah istediğin gibi olur canim. BEbekler doğduktan sonra eşin de yardım etmesi çok önemli.

Uykusuz yorgun olan insan ne kadar mutlu olabilir ki, onun için lohusa depresyonu diyorlar ya zaten, ilk yıl aman emdi mi emcek mi kilo aldı mı acaba yok dişi mi patlıyor ateşi mi çıktı hep böyle geçiyor.
2 yaşa kadar dişler çıkıyor yine ara ara ateş birde bizim gibi her yel alınca bronşları doluyor hayda hava veriyoruz falan.

Anacım kuzum ben hiç alıştırmadım ikisinide ne yanımda uyumaya ne ayakta sallamaya hiç biri beklemedi benden . Beklememesi için elimden geleni yaptım şimdi rahatım ufak kızı koyuyorum yatağına uyu hadi bakalım iyi geceler prensesim diyorum bekliyorum uyusun . O şekilde uyuyor hep bir kez yaparsan gerisi gelir hiç yapmican

Hepimiz aynıyız canım annem hepimizin çocuklarına 40 günlüğe kadsr geldi sağolsun ama zaten sen buyuteceksin mecbursun yani işin ucundan tutmaya.

Şükür kayinvalidem aşağıda oturuyor çocuklar arada iniyor yoksa okul falan da olmasa kendime ayıracak vaktim yok.

Ay maşallah o günleri görebilecek miyim inşallah görürüm. Sürekli ayaktayım gece boyu uyanıyor benimki.

He ya hiç olmasa bile kime ne yani milletimiz çok meraklı böyle seylere burnunu sokmaya
Ayyynen ne kimseye sorarım böyle bir şey nede sorulmasını isterim. Yani o çift istememiş bana mı kalmış çocuk sormak ? Neymiş arkadaşım komşum akrabam .... Her neyse banane der geçerim:)))

Ay maşallah o günleri görebilecek miyim inşallah görürüm. Sürekli ayaktayım gece boyu uyanıyor benimki.
Görürsün canım arka arkaya olunca insan daha çok yoruluyor inan bir tane başka iki tane başka hele 3. Bana sorun

Ah benim ilk çocuğum da anne olduğumu bile anlamadım annem öyle destek verdi . 2. De anladım annem yoktu yanımda çünkü. Kayınvalidem sağolsun hiç destek olmadı . Anca sevsin :)))

Göreceksin Allah ın izniyle. Ben delirmedim gördüysem herkes görür :)) inan bana Allah sağlık versin gerisi boş

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…