Yeee, dengele, zayıflaa

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bebişten dolayı mı
Evet ya bize bir uyku eğitimi şart oldu. Ne zaman uyuyoz ne zaman ayaktayız belli değil 🥴 bir de 4 azısı birden çıkıyor 🤦Aralık'ta memlekete gidip gelicem sonra eğitim alcaz inşallah.

Evet ya bize bir uyku eğitimi şart oldu. Ne zaman uyuyoz ne zaman ayaktayız belli değil 🥴 bir de 4 azısı birden çıkıyor 🤦Aralık'ta memlekete gidip gelicem sonra eğitim alcaz inşallah.
O uyku olaylarından dolayı bebek yapmaya korkuyorum 😥

Peki kaç aylıkken ayrı odada yatırılabilir cocuk
Ben hep küçükken ayırdım canım ama oğlum hep yerde yatmak istedi beşikte rahat yatmadı şimdi kızlar odalarında bende her yerde yatıyorum hala emiyor çünkü. Bence en başından beri de ayrılabilir odalar hasta falan olmadıkları sürece alışması daha kolay oluyor.

Peki kaç aylıkken ayrı odada yatırılabilir cocuk
İstenirse 6 aydan sonra ayrılabilir. Bazıları emzirme dönemi bitene kadar birlikte yatırmayı tercih ediyor. Ben de bir iki ay sonra ayırmayı düşünüyorum odaları

Ya ne kadar zor olsa da Allah sabrını veriyor sevgisi çok başka ama yıpranıyor insan tabii
Çok sağlam piskoloji istiyor çocuk olayı😔 cok keyfine düşkün olanlar yardım edecek kimsesi olmayanlar çok çok düşünsün derim.

Çok sağlam piskoloji istiyor çocuk olayı😔 cok keyfine düşkün olanlar yardım edecek kimsesi olmayanlar çok çok düşünsün derim.
Buna kesinlikle katılıyorum benim gibiyseniz çoook zor bir kaç sene geçireceksiniz

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X