Yeee, dengele, zayıflaa

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Tüh hem de baya kalorili. İçtin bari kötü etmeseymis seni

İyi yapmışsın ben de tamamen bırakmayı istiyorum ama zamanla inşallah. Almamaya çalısacam, ona vereceğim parayı sağlıklı atıştırmalıklara veririm
12 senedir kola içmeyen ben neyse aramıza hoş geldiniz

Ben de ben de ömrümde 5-6 sefer icmisimdir ancak kola. Ama onun yerini sade gazoz ile baya bir doldurdum uzun zamandır onu da içmiyorum bakalım inşallah böyle devam.
Aferin kız tebrik ettim gönülden

Ay aslında sitede mesajları takip etmek çok zor. WhatsApp grubumuz olaymış daha mı iyi olurmus ne? Herkes istemeyebilir tabii. Şu reklamlar çok rahatsız edici bir mesaj yazana kadar on tane reklam kapatiyom
Topluca wp gitmek yasak burda. Kazen siteden atar hepimizi :)

Ay aslında sitede mesajları takip etmek çok zor. WhatsApp grubumuz olaymış daha mı iyi olurmus ne? Herkes istemeyebilir tabii. Şu reklamlar çok rahatsız edici bir mesaj yazana kadar on tane reklam kapatiyom
Bu dün benim de aklıma geldi valla zor oluyor sinir bozucu

Canım sitede watsap grubu yasak
Opera uygulamasını indir ordan gir reklamsız

Topluca wp gitmek yasak burda. Kazen siteden atar hepimizi :)
Ya yok wp den ziyade reklamlara çare bulmak lazım özellikle sayfanın önüne atlayanlar gıcık ediyor . Reklam önleyici indircem telefonda yer yok

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…