Yeee, dengele, zayıflaa

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Gunaydin kızlar. 🧡

Günaydın geç oldu ama 😂
ADINIZ: Şule
YAŞINIZ:41
BOYUNUZ:1.60
KİLONUZ:61.2
HEDEF KİLONUZ:53
MEDENİ DURUMUNUZ:evli
MESLEGINIZ: öğretmen
ÇOCUK SAYISI / YAŞLARI :6 ve 11 yasinda
KİLO ALMA NEDENİNİZ: bol hamur işi hareketsizlik sürekli atıştırma
SAĞLIK SORUNUNUZ VAR MI:yok
KİLO VERMEYİ İSTEME NEDENİNİZ: zayıf olmayı seviyorum
Aramıza hoşgeldin canım 🤗
YAŞINIZ: 30
BOYUNUZ:162
KİLONUZ:63.3
HEDEF KİLONUZ:53
MEDENİ DURUMUNUZ:evli
MESLEGINIZ:editör
ÇOCUK SAYISI / YAŞLARI :yok
KİLO ALMA NEDENİNİZ:sürekli oturmak ve iştah
SAĞLIK SORUNUNUZ VAR MI: yok
KİLO VERMEYİ İSTEME NEDENİNİZ: bebek istiyorum ve kendimi artık beğenmiyorum

Oldu mu :))
Aramıza hoşgeldin canım 🤗
M MissHayaLet hu hu nerdesin..kız ben kilo aldım geldim sen hala zayıf misin catlarim burda kilo almadiysan
Yok kız iki ileri bir geri bende bu hafta dikkatli bir şekilde başladım yoksa sürekli tekrar başa dönüyorum 🙄

Valla ben buraya geldigimden beri icmedigim kadar iciyorum. Ne zaman gelsem biri kahve iciyor🤣
IMG20221121155742.jpg
:21: :21:

Şu an Bu yazıyı bilmem neremden nefes alarak yazıyorum ..🤣 az önce 15 dakika bir Leslie yaptım aman Allahımmm nasıl ter nasıl .. çok hamlamışım. Bugün izinliydim , kız okulda oğlanı da uyuttum dedim spor yapayım bi . Önce 50 kez egzersiz tekerleği çalıştım ( bayağı etkili kollarda) sonra 30 dakika kadar kondisyon bisikleti sonra dedim bir de lesli yapayım ... biraz soluklanayım squat yapılan biraz da . İyi oldu ya spor şart valla vücut hamlamasın
Maşallah her gün 5 dk 5 dk cogalt canım sporunu.
🤣🤣🤣 mahvaldum valla ya yaşlanmışım bu kadar şeye zor çıktı nefesim dedim aha gidiyom 🤣🤣🤦🏻‍♀️😁

Valla bilmiyom ya yaş 37 ama vücut sanırsın 50 küsür çok ham
Dur kız ne yaşlanması bende 36 oldum 🥸

Her gün olmasa da haftada bir iki yapmaya gayret edecem inşallah. Evet ya aslında Bu yaşlar öyle geç değil ne koyveriyorım kendimi hemen . Toplıuım kendimi 😘
Kız dur daha yaşın ne başın ne 😂

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X