Yeee, dengele, zayıflaa

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Hoşgeldin aramıza 🤗
Oldu 👍🏼 hedefine ulaşırsın inşallah
Burda aktif olunca daha motive oluyoruz
E Elif_Eylul kaptanıkız gün sonu menü için etiket yaparsan iyi olur
Menü yazma zorunlu bu arada
Hoşbulduk. Teşekkür ederim hepimiz ulaşalım😍tamamdır yemekten sonra sabah akşam menüsü paylaşırım 😂 heyecanlandım 😅

Hoşbuldum....tek başıma gaza gelemiyorum birinin beni azarlamasi hesap vermem gerekiyo sanırım..bugün pant.gobegim sarktı çok canım sıkıldı artık dur dedim kendime
61 de dur diyeydim ben de iyiydi :cry:

Şu an Bu yazıyı bilmem neremden nefes alarak yazıyorum ..🤣 az önce 15 dakika bir Leslie yaptım aman Allahımmm nasıl ter nasıl .. çok hamlamışım. Bugün izinliydim , kız okulda oğlanı da uyuttum dedim spor yapayım bi . Önce 50 kez egzersiz tekerleği çalıştım ( bayağı etkili kollarda) sonra 30 dakika kadar kondisyon bisikleti sonra dedim bir de lesli yapayım ... biraz soluklanayım squat yapılan biraz da . İyi oldu ya spor şart valla vücut hamlamasın

Şu an Bu yazıyı bilmem neremden nefes alarak yazıyorum ..🤣 az önce 15 dakika bir Leslie yaptım aman Allahımmm nasıl ter nasıl .. çok hamlamışım. Bugün izinliydim , kız okulda oğlanı da uyuttum dedim spor yapayım bi . Önce 50 kez egzersiz tekerleği çalıştım ( bayağı etkili kollarda) sonra 30 dakika kadar kondisyon bisikleti sonra dedim bir de lesli yapayım ... biraz soluklanayım squat yapılan biraz da . İyi oldu ya spor şart valla vücut hamlamasın
Şuanda nerenle yazdığın kısmı beni ilgilendiriyor :KK70:

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X