Yeee, dengele, zayıflaa

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bazi insanlar cok rahat umursamaz bizim gibi degil iste biz gün geliyor disariya dahi cıkamiyoruz

Kuzu o zaman ben 70 kilo ile hamile kalmıştım ondan kilo veremeden kalınca çok üzüldüm ama çok şükür kilo almadım yani.

Aslında evde birinin olmasınım da faydası vardır. Atar kvye bebeleri gider işini görür vs.

Kuzu o zaman ben 70 kilo ile hamile kalmıştım ondan kilo veremeden kalınca çok üzüldüm ama çok şükür kilo almadım yani.
Maşallah olsun ya ben de aynı durumdayım işte. Sen kilo vermişsin gerçekten hamilelikte

Maşallah olsun ya ben de aynı durumdayım işte. Sen kilo vermişsin gerçekten hamilelikte
Yine aynı sekilde devam et ekmeği muhakkak çavdar tam tahıllı tüket yiyorsan eğer. Hamurisinden uzak dur tek tabağa yediklerini köy sebze, protein, salata yanına ayran, cacık, yoğurt gibi şeyler tüket. Ben hep bir tabak içine aldım salata bol sebze pilav gibi şeyler kaşık hesabı oldu.

Ekmeğe hiç başlamayayım ya yoksa abartıyorum. Karbonhidratı diğer şeylerden alırım
Tabak olayı mantıklı aslında hem gözün doyuyor hem de ne yediğini biliyorsun.

Ekmeğe hiç başlamayayım ya yoksa abartıyorum. Karbonhidratı diğer şeylerden alırım
Tabak olayı mantıklı aslında hem gözün doyuyor hem de ne yediğini biliyorsun.
Ama öğünlerde muhakkak salata olsun bol yesillik lif kaynağı. Ekmek kullanmiyorsan onun yerini pilavlari bir tık fazla kullanırsın ya da sebzeyi fazla tüket.

Ama öğünlerde muhakkak salata olsun bol yesillik lif kaynağı. Ekmek kullanmiyorsan onun yerini pilavlari bir tık fazla kullanırsın ya da sebzeyi fazla tüket.
Tamam canım çok sağ ol valla çok güzel tavsiyeler. Uymaya çalışacağım inşallah Evime geçince daha da dikkat eder olurum inşallah

Bazi insanlar cok rahat umursamaz bizim gibi degil iste biz gün geliyor disariya dahi cıkamiyoruz
aynen kaptancıgım ya ben belki abartıyorumm ama hava rüzxgarlı bebeyi çarpar belki diye kaç haftasonumm evde geçti. havalr ısındıda bir haftdaır çocukla yürüyüş yapabiliyorum. eşim biraz titiz evi toplama yarıın yemeği (bana ayrı eşime ayrı bebeğe ayrı yapıyorum mecbur) derdi gece 3 de yatıyorum çoğu zaman sabah 6 da kalıyorum ve hala hiç birşey yetişmiyor ya sürekli koşturuyorum ve vucud bu tempoya alıştıgı içn kiloyu koruyor başkası olsa bnm tempoda erir biter

Tamam canım çok sağ ol valla çok güzel tavsiyeler. Uymaya çalışacağım inşallah Evime geçince daha da dikkat eder olurum inşallah
Ya aslında kural basit ama bizler aliskiniz tatlı ya da hamurisine insan zorlanıyor ve diyet uzadıkça sıkılıyor. İnşallah kolaylikla ve fazla kilo almadan sağlıkla yavruma kavuşursun

Aynı durumdayim canım gece emzirme sattleri uykusuzluk bunu takip eden yorgunluk. Sabah erken saatte kalkmakta çabası gece 11/12 de yatış ama uykusuzluk çok.

Aslında evde birinin olmasınım da faydası vardır. Atar kvye bebeleri gider işini görür vs.
keşke kv si hayattaki en rahat insan çöpü kaldırmaz bebelere bakmaz hep ay ay halim yok mod bi insan ama kardeşim hiç umursamıyor ya yemek yedirirken çocuklara önlük bile takmaz ya ben mama saldalyesinin altına bile örtü seriyorum bebeye önlük takmamak ne demek kızı bizden gidinceanne teyzemde biraz kocası gibimi olmuş sürekli ortalık topluyor demiş

Aynı durumdayim canım gece emzirme sattleri uykusuzluk bunu takip eden yorgunluk. Sabah erken saatte kalkmakta çabası gece 11/12 de yatış ama uykusuzluk çok.
canım bnm sana saygı duyar tebrik eder rabbimden benden daha çok sabır dilerim 3 çocukla gerçekten süpersin

Ya aslında kural basit ama bizler aliskiniz tatlı ya da hamurisine insan zorlanıyor ve diyet uzadıkça sıkılıyor. İnşallah kolaylikla ve fazla kilo almadan sağlıkla yavruma kavuşursun
Evet toplum olarak sürekli tatlı hamurişi canımız sıkıldıkça evde yapıyoruz.
Amin sağ olasın
Ahahah bücürrrrr Canım temizlik konusunu cidden abartmamak lazım yoksa hayatın öyle geçer. Kendine zaman ayırmanın da önemi var. Gerçekten de rahatlık çok önemli. Bir de insanlar yargılar mı düşüncesini kafadan atmak lazım...

Ben de bir ara sürekli öyleydim temizliyorum ama bıraktım.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…