Yeee, dengele, zayıflaa

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bayramda napacağız ye ye teklifleri ile nasıl savaşacağız
ay sorma ya allasen ye, bu kadarcıktan ne olur , zaten vermişşsin ya,emzikliisn ye bişi olmaz, ve son nokta ölümü gör ye ayyy derken suan darlandım bak ya

ay sorma ya allasen ye, bu kadarcıktan ne olur , zaten vermişşsin ya,emzikliisn ye bişi olmaz, ve son nokta ölümü gör ye ayyy derken suan darlandım bak ya
Ay valla kabul etmiyorlar da bi... Zaten diyete saygı duyan da yok ya... Emziklisin de çok büyük tehlike

M MissHayaLet cidden kızlar dağıldı resmen şu 2haftadir yarısmaya sokarsam iyiler sokmazsam salıyorlar,2 3 kisi haric guzel gidiyorlar resmen sogudular gibi bende biraktim artik
o zmaan yarışma yapalım kapışma yapalım kendi içimizde de olsa grubun en çok kilo vereni ismini ilk sayfaya yazalım haftanın diyetçisi seçelim. haftanın yürüme kraliçesini seçelim vs bi silkelenip kendimize gelelim bi düğünü atlatsam hep üstümde bi stres ya çocukla otelde ne yapacagım falan diye

Ay valla kabul etmiyorlar da bi... Zaten diyete saygı duyan da yok ya... Emziklisin de çok büyük tehlike
Birşey olmaz canım ben hep doğumdan iki ay sonra diyete başladım ne yiyeceğini bilirsen sorun yok.

Canim listede kac kisi var ama etikete donmeyenler var yani yarismadan bihaber,etiket yapiyorum neoldu neden etiket yaptin der gibi mesaj yazanlar var

Birşey olmaz canım ben hep doğumdan iki ay sonra diyete başladım ne yiyeceğini bilirsen sorun yok.
Valla ekmek filan hamur işi tatlı tekliflerine hayır diyeceğim. Et filan yerim bol bol heralde inşallah yarabbim amin sen yoldan çıkarma

Valla ekmek filan hamur işi tatlı tekliflerine hayır diyeceğim. Et filan yerim bol bol heralde inşallah yarabbim amin sen yoldan çıkarma
Birşey olmaz dengeli git ben 2. Ve 3. Hamileligim de birinde 3 değerinde 7 kilo aldım zaten ikisi de 3,5 kilo doğdu.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…