Yeee, dengele, zayıflaa

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Birşey olmaz dengeli git ben 2. Ve 3. Hamileligim de birinde 3 değerinde 7 kilo aldım zaten ikisi de 3,5 kilo doğdu.
3 kilo nasıl başardın 😵😍maşallah sanaaaa. Neler yedin?

3 çocuklu hayat nasıl bir de ya 😢 uykularım kaçıyor

Ay valla kabul etmiyorlar da bi... Zaten diyete saygı duyan da yok ya... Emziklisin de çok büyük tehlike
zaten bana emziklisin diye diye dogumdan sonra ilk aylarda verdiğim 10 kiloyu geri aldırdılar aklıma geldikçe sinirleniyorum bi daha olursa kimseyi dinlermiyim ahh ahha

Birşey olmaz canım ben hep doğumdan iki ay sonra diyete başladım ne yiyeceğini bilirsen sorun yok.
aynen bende bunu 4. aydan sonra öğrendim ama o zaman kadar aldım alacagı ye şekerli ye şerbetli süt yapar heee süt yapar aslında süt yapanlar hep sağlıklı şeylermiş yeşillikler su uyku

3 kilo nasıl başardın 😵😍maşallah sanaaaa. Neler yedin?

3 çocuklu hayat nasıl bir de ya 😢 uykularım kaçıyor
3 çocuklu hayat biraz daha enerji istiyor birde araları az olunca kıskanma evresi çok oluyor 🥺

Yorgun oluyorsun ama düzen şart 🙈 ben yediklerini çok dikkat ettik paketli gıda hamurisi tatlı bunlardan hep uzak durdum. Diyette gibi bir tık daha rahat yedim.

Heee kiz hic kilo almadi o nalet🧐
3cocuklu hayatmi olur lan
bazı insanlar nasıl yapıyor anlamasamda gerçekten 3 çocuk ve kayın valideli evi var kardeşimin ve hiç birşeyden kalmıyor sporuna gider gezmesine gider hergün çeşit çeşit yemek yapar ben 1 bebe ile perişanım ya
3 çocukla bacım otelde en yaapcaksın diyrum küçükler ikiz 2,5 yaşında ben ondan çok dert ediyorum o çok rahat belkide rahatlık böyle yaptırıyor keşke öyle olabilsem 3 günlüğüne 3 valiz hazırladım panikten :confused: :confused: :confused:

bazı insanlar nasıl yapıyor anlamasamda gerçekten 3 çocuk ve kayın valideli evi var kardeşimin ve hiç birşeyden kalmıyor sporuna gider gezmesine gider hergün çeşit çeşit yemek yapar ben 1 bebe ile perişanım ya
3 çocukla bacım otelde en yaapcaksın diyrum küçükler ikiz 2,5 yaşında ben ondan çok dert ediyorum o çok rahat belkide rahatlık böyle yaptırıyor keşke öyle olabilsem 3 günlüğüne 3 valiz hazırladım panikten :confused: :confused: :confused:
Bncede rahat olmak lazım
Uyku ve yeme sorunu yoksa çocuklar bal kaymak 😂 ama varsa yandık gülüm keten helva 😂😂😂

Evet ya biraz rahat olmak lazım 😌 sürekli düşünmek insana çok sıkıntı veriyor bizim de öyle ev dağılıyor bende bırak dağılsın kafasindayim artık 😪

Heee kiz hic kilo almadi o nalet🧐
3cocuklu hayatmi olur lan
Vallahi idolümdür bundan sonra.

Ahahaha tamam anladım elveda kendim o zaman 🤪
zaten bana emziklisin diye diye dogumdan sonra ilk aylarda verdiğim 10 kiloyu geri aldırdılar aklıma geldikçe sinirleniyorum bi daha olursa kimseyi dinlermiyim ahh ahha
Valla ben kendim de kendimi ikna ettim güzelce 🤪😂
3 çocuklu hayat biraz daha enerji istiyor birde araları az olunca kıskanma evresi çok oluyor 🥺

Yorgun oluyorsun ama düzen şart 🙈 ben yediklerini çok dikkat ettik paketli gıda hamurisi tatlı bunlardan hep uzak durdum. Diyette gibi bir tık daha rahat yedim.
Düzenle ilgili bir şeyler düşüneceğim artık bakalım. Benim 4 çocuklu gibi olacak bir de köpek var tabi 😂😵 Kıskanma olayı cidden 2 çocukta bile çok zor. Kervan yolda düzülecek artık bakaljm😂

Bundan sonra idolüm sensin ya 3 kg nedir. Ben de paketli gıdaya veda ediyorum ya zaten bebeğe de zarar. İkincide de yemedim paketli gıda zararlı şeyler vs. Onda 8 kg almıştım ama 3 kg efsaneymişşşş

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X