Yeee, dengele, zayıflaa

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yazlar da yağışlı bulutlu olur genelde domates zamanına kadar zaten sonbahar geliyor
Ay birşey diyim mi Allah yardımcınız olsun ben orda yasayamazdım benim söyle ayagımı bir denize sokmam lazım bir güneş görmem lazım zaten beyazım iyicene çöker giderim

Ay birşey diyim mi Allah yardımcınız olsun ben orda yasayamazdım benim söyle ayagımı bir denize sokmam lazım bir güneş görmem lazım zaten beyazım iyicene çöker giderim
Haklısın canım şartlar zor burada mevsim olarak. Burada doğduk büyüdük işimiz gücümüz ailemiz burada Çocuklar gider belki inşallah

Dilini ısırda tayin falan cikmasin
Bu arada ben gödümü kaldırıyorum artık profilden yüksek müsadenizle. Zaten iyice büyür moral bozmaya gerek yok Başka bahara kaldı zayıflama.
Dün seni etket yaptim sonra sildim biliyomusun kaldir profil resmini daha cok büyüceksin falan diye

Dün seni etket yaptim sonra sildim biliyomusun kaldir profil resmini daha cok büyüceksin falan diye
Ahaha haklısın valla ben de öyle düşündüm. Gerçi ikinci hamileliğimde 8 kg aldım sadece. Bunda daha az alırım inşallah. İlk hamilelik beni mahvetti

Aman yok gitsinler valla bize de fırsat olur değişik yerlere gitmek için. Gider 1 hafta kalırız döneriz
Simdiden asıla onlara gidin kuzzuum diye

abooo ben burda merkezde zor duruyorum merkezde deniz yok kafadan sıyırtırım bir Kütahya meselemiz var zaten ben yazdım

Ahaha haklısın valla ben de öyle düşündüm. Gerçi ikinci hamileliğimde 8 kg aldım sadece. Bunda daha az alırım inşallah. İlk hamilelik beni mahvetti
Dikkat edersen almazsın zaten verirsin bile

Simdiden asıla onlara gidin kuzzuum diye

abooo ben burda merkezde zor duruyorum merkezde deniz yok kafadan sıyırtırım bir Kütahya meselemiz var zaten ben yazdım
Allah gönlünüze göre versin

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…