Yeee, dengele, zayıflaa

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yazlar da yağışlı bulutlu olur genelde domates zamanına kadar zaten sonbahar geliyor
Ay birşey diyim mi Allah yardımcınız olsun 🥴 ben orda yasayamazdım benim söyle ayagımı bir denize sokmam lazım bir güneş görmem lazım zaten beyazım iyicene çöker giderim 🤣🤣🤣🤣

Ay birşey diyim mi Allah yardımcınız olsun 🥴 ben orda yasayamazdım benim söyle ayagımı bir denize sokmam lazım bir güneş görmem lazım zaten beyazım iyicene çöker giderim 🤣🤣🤣🤣
Haklısın canım şartlar zor burada mevsim olarak. Burada doğduk büyüdük işimiz gücümüz ailemiz burada 😁 Çocuklar gider belki inşallah 😂

Dilini ısırda tayin falan cikmasin🙃
Bu arada ben gödümü kaldırıyorum artık profilden yüksek müsadenizle. Zaten iyice büyür moral bozmaya gerek yok 😂👀 Başka bahara kaldı zayıflama. 🤪😅
Dün seni etket yaptim sonra sildim biliyomusun kaldir profil resmini daha cok büyüceksin falan diye😕

Dün seni etket yaptim sonra sildim biliyomusun kaldir profil resmini daha cok büyüceksin falan diye😕
Ahaha haklısın valla ben de öyle düşündüm. Gerçi ikinci hamileliğimde 8 kg aldım sadece. Bunda daha az alırım inşallah. İlk hamilelik beni mahvetti 🤗

Aman yok gitsinler valla bize de fırsat olur değişik yerlere gitmek için. Gider 1 hafta kalırız döneriz 😂
🤣🤣🤣 Simdiden asıla onlara gidin kuzzuum diye

:ruh::ruh::KK17::KK17::KK17::KK17: abooo ben burda merkezde zor duruyorum merkezde deniz yok kafadan sıyırtırım bir Kütahya meselemiz var zaten ben yazdım

Ahaha haklısın valla ben de öyle düşündüm. Gerçi ikinci hamileliğimde 8 kg aldım sadece. Bunda daha az alırım inşallah. İlk hamilelik beni mahvetti 🤗
Dikkat edersen almazsın zaten verirsin bile🙃

🤣🤣🤣 Simdiden asıla onlara gidin kuzzuum diye

:ruh::ruh::KK17::KK17::KK17::KK17: abooo ben burda merkezde zor duruyorum merkezde deniz yok kafadan sıyırtırım bir Kütahya meselemiz var zaten ben yazdım
Allah gönlünüze göre versin😘

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X